Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kipróbáltátok már a Knorr...

Kipróbáltátok már a Knorr Vadas alapot? Kinek mi a véleménye tapasztalata róla?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen !!! Nagyon mű íze van !!! Csinálj inkább saját magad,1 nagy adagot amit nem esztek meg azt betudod rakni a fagyasztóba 1-2 hónapig nem lesz baja....
2012. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem jó!
2012. jan. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Minek kellene ilyen müdolgokkal elrontani a jó alapanyagokat? Ha megfözöd/párolod a húst - márpedig kell, ha nem nyersen eszed, akkor ezzel az erövel a zöldségeket is melléteheted, összetörni/turmixolni meg nem tart sokból. Akkor meg teljesen felesleges valami zacskós vackot beletenni, aminek még csak ehetö ize sincs.
2012. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagymamám forog a sírjában. Nagyon mű. Egy barátnőm vett, nála ettem belőle... Neki sem jött be.

Nem tudom elképzelni, hogy ki lehet az, akinek megfelel az a minőség és ízvilág. Szívesen megmutatnám neki, hogy én mit nevezek vadasnak, szerintem egy hétig csorogna utána a nyála és kaparná az ajtómat hogy adjak még belőle, annyira nagy hatással lenne rá, hogy nem a műanyagízt érzi.

2012. jan. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 doboszoli ***** válasza:
Nem jött be.
2012. jan. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!