Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit fözzek ma? Valami olcsó,...

Mit fözzek ma? Valami olcsó, egyszerü kaját szeretnénk késziteni!

Figyelt kérdés

Légyszi segitsetek!Már az is jó ha mki leirja mit fözött ma!



Köszönöm!!!


2009. máj. 29. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Paradicsomos káposzta, rakott krumpli, krumplis tészta, paprikás krumpli
2009. máj. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
86%

Ha szereted a főzelékeket akkor salátafőzelék, burgonyafőzelék, zöldbabfőzelék, finomfőzelék, kelkáposztafőzelék fasírozottal, vagy virslivel. Nagyon egyszerű a burgonyás tészta azaz gránátos kocka. Ha már a tésztáknál járunk, sajtos, tejfölös, mákos, diós, bolognai, milánói. Levesnek: egyszerű zöldségleves, még egyszerűbb a tasakos leves :-), tojásleves. Burgonyapüré fasírozottal, mirelit sajttal töltött pulykával.. stb.

Remélem, hogy valamit tudtam segíteni.

2009. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajtos makaróni...ennél gyorsabb és olcsóbb nem jutott eszembe :)
2009. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk kelkáposzta főzelék lesz az ebéd...Imádja az egész család!
2009. máj. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk tojásos nokedli, kertben termett salátával,uborkával. Ha melegebb lenne gyümölcs levest készínenék, de majd holnap vagy holnapután cseresznyéből, meggyből
2009. máj. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Rántott tojásos levest és tejfölös sajtos fokhagymás lángost csináltam.
2009. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
én fokhagymaszószos tésztát ettem darálthússal
2009. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Mindenesetre babmártást ne csinálj,mert én azt csináltam és mindenki lehurrogott... =)
2009. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Kriszti83 ***** válasza:
57%

Bableves, hagyma leves, savanyú burgonyaleves, paradicsom leves, zöldségleves.

Krumplis tészta, káposztás kocka, túrós csusza, rakott burgonya, májpörkölt, paprikás krumpli, milánói makaróni, lecsós-virslis tészta.

Palacsinta, fánk.

2010. dec. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ma rakott káposztát készitettem. Fél fej édes káposztát laskáztam jénai tálba. rásimitottam 40 dkg darálthust, melyet összekevertem l tojással, l bögre rizzsel, amit félig főztem, zsiron piritott hagymával, 5 gerezd apróra vágott fokhagyma, só, bors, pirospaprika. Erre rásimitottam fél kg savanyú káposztát, jól kiöblitve. 2 kis doboz tejfölbe beleütöttem l tojást, vegetával finomra kevertem, és a káposztára öntöttem. A jánait lefedtem, és l órát 170 fokon sütöttem. Majd fedő nélkül 180 fokon pirosra sütöttem a tejfölt.Már megkóstoltam, nem fogok szégyenkezni. kb 7-800 Ft, legalább 5 adag.
2010. dec. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!