Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egy jó kis vizes kifli recepte...

Egy jó kis vizes kifli receptet tudtok?

Figyelt kérdés

Ha valaki tud egy jó receptet az küldje már el nekem.

Sajnos Angliában nem lehet kiflit kapni,és annyira hiányzik az otthoni kifli..Az az igazi jó kis kifli..

Nagyon hálás lennék érte..

köszönöm


2012. febr. 1. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. febr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én ezt tudom neked ajánlani, már rengetegszer megsütöttem:

[link]


Nagyon finom, nem is gondoltam volna. Veri a bolti kiflit. Könnyű vele dolgozni is. Én hetente megsütöm, legalább egyszer. Lehet belőle zsemlét is formázni, ki mit akar. Sőt, én kalácsot is csináltam már ebből a tésztából, csak picit több cukorral. Remélem segítettem.

2012. febr. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 2. 11:24
 4/5 A kérdező kommentje:

ma 05:32-nek


elolvastam a receptet.

De nem írják,hogy kenyérsütőgépben is ki lehet keverni a tésztáját? vagy csak kézzel?

2012. febr. 2. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:
De szerintem lehet, csak tovább tart.. Én kézzel szoktam, 10-15 perc, ha felolvasztod a vajat, meglangyítod a tejet, felfuttatod az élesztőt, odakészítesz mindent. A lisztet is szitáld át, én már hagytam ki ezt a lépést, mert, hogy minek, de akkor nem lett olyan, vagyis elfogyott, de mégis más, mint amikor átszitálod. :) 2 óra alatt lezavarom a 2 adagot.
2012. febr. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!