Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Le lehet fagyasztani kész...

Le lehet fagyasztani kész főzeléket?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
nem !!!!
2012. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én szoktam, semmi baja nincs kiengedve. mondjuk krumplit nem, az elég merev marad, de más zöldségfőzeléket simán.
2012. febr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bizonyosakat igen. Pl tök, zöldbab kicsit szétesik, de ehető marad. Sóska, spenót, sárgaborsó, kelkáposzta minden gond nélkül fagyasztható.


De egyébként nem feltétlenül tanácsos készételt fagyasztgatni, bár én is szoktam.

2012. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne készételt fagyasztani?

Csak arra kell figyelni, hogy friss készételt fagyasszunk, tehát főzés után rögtön ki kell porciózni kisebb adagokba, hogy hamarabb kihűljön és kihülés után egyből el kell kezdeni a fagyasztást, hogy a kórokozók ne tudjanak benne elszaporodni.

Áruházakba is lehet venni fagyasztott főzelékeket... miért ne tudnád házilag is megcsinálni? (na jó, persze nem gyorsfagyasztási folyamattal)

2012. febr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!