Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Így jó lenne a brassói?

Így jó lenne a brassói?

Figyelt kérdés

Életemben először szeretném csinálni...

Szóval húst kockára vágom, kevés zsíron pirítom, fűszerek rá (só, bors, paprika, delikát, majorana), pici víz rá,h szaftja legyen és sok zúzott fokhagyma. Serpenyőben félig megpíritom a kockára vágott krumplit. Utána a ketőtt összekutyulom egy picit olajozott tepsiben, pluzs párolt zöldborsó hozzá. Kb 10-15 percig még sütőm :) (Ha jó a krumpli...)

Vélemény???

Uborka salátát találnék hozzá^^

Tényleg arra tippek??? :) Szeretném feldobni,ha lehet... :)



2012. febr. 20. 21:01
1 2 3
 21/24 doboszoli ***** válasza:

Ezen nem fogunk összeveszni.D)

Mindenki másképp csinálja...

2012. febr. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"

„éteke standard megjelenése alatt az ember mindig azt érti,hogy ha bemész egy étterembe,mit kapsz ezen a néven.Vannak kötelező dolgok.Hogy otthon hogyan csinálod,az telesen más kérdés. De,hogy mondjuk egy szakács vizsgán hogyan csinálod,ahhoz be kell tartani bizonyos szabályokat.” "


Végül is igazad van, akkor ezután hívjuk lecsónak, mert azt is lehet variálni.


Semmi bajom a pörkölttel, bár a paprikást jobban szeretem, de akkor "nevezzük nevén a gyereket".

Egyébként nem vagyok vendéglátós, "csak" szeretek főzni.


Ha a pontozós kérdést nekem intézted: nem én nyomkodok.

2012. febr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
100%
Én kicsit szaftosabban szeretem! A húst megpirítom, megfűszerezem. A krumplira "kérget" pirítok,majd összekeverem. A húsnak a szaftját ami megmaradt jól megfokhagymázom és mustárt teszek bele!!! Ez mellé pedig bármilyen savanyúságot eltudok képzelni!!
2012. márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Jól hangzik :D

Bár már megcsináltam, de legközelebb majd megcsinem így is.

2012. márc. 21. 16:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!