Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Anyukák, mi lesz hétvégén...

Anyukák, mi lesz hétvégén nálatok a menü?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Huuu!Holnap dolgozom így apjuk fog vmit "Főzni"valószínü h telefonos segítséget fog kérni:)

Vasárnap paradicsom leves lesz sült csülök és petrezselymes krumpli!Délutánra jönnek vendégek nekik összedobok egy kis tésztasalátát,szendvicseket és sütök egy répatortát...a vasárnapon így belegondolva már szeretnék túl lenni.

2012. márc. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Kisfiam 3 hónapos, ő még szopizik, lányom 2,5 éves.

Paradicsomleves, betűtésztával, igazi paradicsomot turmixolok össze apa és lánya egyaránt imádják!

Rizs, vajhal ( különleges, én csak Bp-n a Széphalom üzletközpont CBA üzletében szoktam kapni), párolt zöldségek!

Desszertnek gyümölcssalit szoktam csinálni!

Vasárnap rokonoknál ebédelünk :)

2012. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Na és te mit tervezel?

2. voltam

2012. márc. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Holnap nem főzök mert Apukám szülinapomra az egyik kedvenc ételemet,tepsis lecsóscsirkét készít születésnapom alkalmából!Mi itthon ma ünneplünk,vasárnap szülinapom lesz,Páromnak meg egy hete volt és ma tartjuk!Ezt készítem el:

[link]

Annyi külömbséggel hogy Én bacon szalonnával boritom be!Meg egy legyező tortát sütök még!

2012. márc. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó lenne enni valami finom levest: gyümölcs vagy gesztenyelevest mondjuk :]

Másodiknak meg rántott, vagy valamivel töltött husit ennék, vegyes körettel. Esetleg brassóit céklával.

És szeretnék valami sütit is. Gundel palacsintát, mondjuk :D

2012. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
liba aprólékból . ludas kása , mohitó torta ,
2012. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sertésraguleves, rizseshús céklasaláta, túrós-citromos, almás-fahéjas, kakaós, lekváros, mézes-mákos, gesztenéys palacsinta


sárgaborsókrémleves sajtchipssel, barackkal töltött csirkemell sajtos-tejfölös szószban, krumplipüré, mexikói zöldségkeverék, tiramisu

2012. márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!