Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Spenótos tészta helyett...

Spenótos tészta helyett sóskás tészta?

Figyelt kérdés
Szerintetek finom lehet?
2012. márc. 5. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

hát teljesen más, mint a spenótos.a sóska édes-savanyú, a spenót finom sós, fokhagymás.

ki kell próbálni, bár én kihagyom inkábbb, de ez az én ízlésem:))

2012. márc. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Spenótos tésztát terveztem eredetileg, de sajnos annyira figyelmetlen voltam, hogy véletlenül a sóskát vettem meg :-(
2012. márc. 5. 11:18
 3/7 anonim válasza:
A spenótos tészta finom, a sóskásat viszont nem szeretem! De egy próbát esetleg megér hátha neked ízlik...
2012. márc. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

tervezd át a menüt, én nem szívesen enném meg a sóskát tésztával.

a sóskamártás krumplival még elmegy...

2012. márc. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Hát szerintem nem ízlene nekünk sem a sóskás tészta, így eltettem a mélyhűtőbe:-)Majd holnap veszek spenótot:-)

2012. márc. 5. 13:20
 6/7 anonim ***** válasza:
nem, egyáltalán nem! A spenótos finom, a sóskás nem! Készítsd el szósznak, finom, miliméteres karikákra szelt krumplit süss mellé ropogósra!
2012. márc. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt egyéne válogatja, én pl. a sóskát nyersen szeretem igazán, nem is nagyon készítem el, mert mindig megeszem még nyersen :D Vagy salátába, de ugye ott is nyers. Nálam tésztával még elmegy, főzeléknek viszont... Azzal ki lehetne üldözni a világból.
2012. márc. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!