Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki tud egy jó paradicsomos...

Valaki tud egy jó paradicsomos halkonzerv receptet?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, amit a boltban is lehet venni, vagy valami hasonlót.

2012. márc. 6. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nem értem, Te magad akarsz halkonzervet készíteni, vagy a meglévőt akarod paradicsommal tuningolni, mert az egyszerű. kecsap, bors rá a halra és kész is.
2012. márc. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vajjal kikeveed, kicsi borsot bele, hűtőben fél órát áll, és felkened pirítósra.

Tehetsz bele apróra vágott hagymát is, ha szereted.

2012. márc. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, kétértelmű voltam. Én akarok apró halból olyasmit csinálni, mint a paradicsomos halkonzerv. Nem olyan receptet keresek, ami konzervből készül, hanem én magam akarok konzervet csinálni. Vagyis befőttes üvegbe gondoltam belerakni.
2012. márc. 6. 14:17
 4/9 anonim ***** válasza:

sajnos olyat nem ismerek, csak ruszli recept van egy horgászkönyvben, tavaly is valakinek megírtam.

Te már pecázol?? XD

2012. márc. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha a tél miatt kérdezed, hogy pecázok-e már, akkor igen. Én télen is szoktam, bár nem olyan intenzitással, mint máskor. De már kopogtat a szezon!!! :)
2012. márc. 6. 17:31
 6/9 anonim ***** válasza:

jaaa igen, az én férjem is nagy pecás, csak fázós, nem szeret pufajkában lógatni. de már nagyon izeg-mozog, nézi a vizeket, szerintem napok kérdése és beindul...:)

Jó fogást a szezonra.

üdv-pecásné:)

2012. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, a férjednek szintén eredményes horgászatokat!!
2012. márc. 6. 19:18
 8/9 doboszoli ***** válasza:

"pecásné"!

Egyetértek a férjeddel.

Évente 2-3000 órát horgászom, "hivatalból".

De csak akkor, ha már elég a térdig érő nadrág, és csíp a szúnyog!

Jelszó: "Pufajkában nem horgászunk"DD)

2012. márc. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves előttem szóló! Mi a munkád, hogy hivatalból horgászol? Nekem nem tudsz egy helyet szerezni? :)
2012. márc. 10. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!