Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mitől lehet hízni?

Mitől lehet hízni?

Figyelt kérdés

15 vagyok és 42 kg. Kicsit több kilót szeretnék magamra felvenni.

Nem vagyok olyan alkat hogy meghízok.

Hihetetlenül sokat eszek,de mégsem jön rám semmi plusz.Jó azért jön,de szeretnék meghízni kicsit.

Ti mit ajánlanátok?

(normális válaszok)

Köszii :)


2012. márc. 7. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Sztem ahelyett, hogy felsorolom az osszes eszembo juto etel nevet egyszerubb ha kaloriatablazat alapjan csoportositod az eteleket es az alapjan keszites magadnak egy etrendet.
2012. márc. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szokásos vitaminhiány. Vegyél valamilyen multivitamint és kezdd el szedni, 2-3 hét után feltöltődik a szervezted, fel is fog menni pár kiló. Ha nem akkor genetikailag ilyen vagy, de ártani nem fog akkor sem. Amúgy sok szénhidrát, mellé normális fehérje és aminosav-bevitel segíthet, de a genetikát nem tudod megkerülni.
2012. márc. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Bandris válasza:
100%
Évek óta azon vagyok hogy hízzak. fél év alatt 10Kg-ot szedtem föl. Napi 5 étkezés és utánna háztartási keksz plussz jó cukros tea. Most jó sokan megbotránkoztak. Persze te még hormonálisan változol kb 21 éves korodig. Ne akarj elkapkodni semmit.
2012. márc. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Az, hogy hihetetlenül sokat eszel az még nem elég, ha pl. rendszertelenül. De ha rám hallgatsz, akkor ne akarj hízni! Ebben a korban amúgy is még növésben és hízásban vagy. Ha ezt még erőlteted is, akkor egy hirtelen változással sokat árthatsz. Elszabadulhat a súlyod, és ebből később gondod lehet, nem győzöl majd fogyókúrákkal szenvedni. De ha nem is szabadul el, akkor is ha felszedsz hirtelen 7-8 kilót, striás lesz a bőröd. Tudod, hogy az milyen csúnya?! Egész életedben tiszta csíkos leszel!

Szerintem ne akarj változni. Pont jó vagy. 18 éves korodra úgyis 50 körül leszel már, ami szuper lesz. Jó lesz az alakod is. És még irigyeid is lesznek szép számmal! :)

2012. márc. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
lehet hülyén fog hangzani, de nem enned kell hanem mozognod... izmot építs ne hájat
2012. márc. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
az izom ugyanis nehezebb mint a háj (előző)
2012. márc. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legjobban a kukoricától.

Nekem ez vált be. Meg sokszor egyél egy nap ne csak ha éhes vagy ,ez legyen a hobbid. Így tudsz meghízni.

például egyél mindennap x időben valamit ha éhes vagy ha nem. Figyeld meg beválik.

2012. márc. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt a problémám egy év alatt sikerült 10 kg-ot felkapnok :D

Mégpedig úgy hogy szüleim elkeztek egy amerikai cégnél dolgozni akik természetes alapanyagokból készült étrendkiegészítőket forgalmaznak

ott találtam magamnak megfelelőt

ha gondolod írj privit ! nem akarok itt reklámozni...

2012. márc. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én is hizni akartam, mert egyáltalán nem vagyok hizikény. D eugy sikerült hiznom hogy, abba haygtam a sportolást és ellég sok csokit ettem és csipszet és hamburgert igy sikerült felszednem pár kilot, de ez se nagyon segitett nekem, végül este sosem vacsiztam és éjszakára éhes lettem szóval minden éjzsaka kimegyek a hütőbe és nasoltam csokit vagy csipszet (délelött meg kolát ittam). Igy sikerült nekem hiznom 3 hét alatt 17 kg-ot. 3 hete csak 46 kg voltam azota vagyok 64kg. és igy sokkal jobb mondjuk most eléégé elengedtem magam mert meghasasodtam szoval mostmár nem eszek olyan sok csokit, de ettől tuti fogsdz hizni
2012. nov. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!