Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy csináljak óriás muffint?

Hogy csináljak óriás muffint?

Figyelt kérdés
Szóval az átlagnál nagyobbat akarok készíteni szülinapra és fogalmam sincs,hogy mibe tegyem és hogy,ha valaki segítene nagyon hálás lennék :)
2012. márc. 9. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyivel nagyobbat? keress valami fazekat, aminek tűrhető formája van, a teteje mindenképp szép kerek lesz.
2012. márc. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Valami ehhez hasonlót akarok készíteni,csak itt a képen szét esett szóval nem valami nagyot :D :

[link]

2012. márc. 9. 00:55
 3/6 A kérdező kommentje:

Na egy ilyen pont tökéletes lenne :

[link]

Mibe tegyem bele?

2012. márc. 9. 00:56
 4/6 anonim ***** válasza:

ezek a képeken tök normális méretűek...

nem tudom pontosan mekkorát szeretnél, de szerintem a muffin massza nem sülne meg rendesen vagy megégne a külseje, mire megsül belül, esetleg egy kisebb tortakarikát csinálnál piskóta tésztából és azt fomráznád, díszítenéd ki muffinszerűen, egy ötlet:

[link]

2012. márc. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha olyat szeretnél ami nagyon kipuposodik a formából akkor próbáld meg úgy, hogy a fehérjét habbá vered és óvatosan hozzákevered a többi hozzávalóhoz. rakjál bele kicsivel több sütőport is, de vigyázz ha túl sokat raksz bele érződni fog az íze. a kapszlikat meg töltsed majdnem tele. én így szoktam sütni és mindig szép magasak lesznek.
2012. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

Egyébként lehet,hogy ugyanolyanok,de tényleg nem szeretnék valami hatalmasat csak épp egy picivel nagyobbat :)

Köszönöm még egyszer a válaszokat :)

2012. márc. 9. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!