Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megkelhet a tészta miután a...

Megkelhet a tészta miután a macska ráfeküdt?

Figyelt kérdés
Le volt takarva egy kendővel a tészta, hogy keljen, de a macskám fekvő helyéül választotta az edényt. Tettem rá másik kendőd és azt szeretném tudni, hogy ettől még fel fog-e kelni a tészta vagy mehet a kukába.?
2012. márc. 10. 19:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

A miénk is szemtelen. Ha ott vagyunk nem megy az asztalra, de elég egy pillanatra félrenézni. És hiába kap ki. Baromi szemtelen, de azért imádjuk :D

A kérdésre: Ha nem lett szőrős és nem evett bele akk no problem. Főleg h (ahogy levettem) házicica :D

2012. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. A tészta megkelt és finom lett a lángos :D
2012. márc. 10. 23:59
 13/18 doboszoli ***** válasza:
100%

Szerintem feltaláltad a lángost "Cirmos" módra!D)

Nézd a jó oldalát!

Huh, de jót nevettem!

2012. márc. 11. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%
remélem egyik ostoba válaszadó se arra céloz hogy megüti a macskát mert rögtön rájuk küldöm az állatvédőket
2012. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

semmi baj, a macskautáló lepontozó nem fog ki rajtunk:))

ahol egy házban macska van, akármi előfordulhat, bármennyire próbáljuk "őket" nevelni.

de ez már nem ez a ketegória... csak nagyon nem bírom az affektáló , finnyáskodó hozzászólásokat.

"affektál, otthon meg a földön hál "( lehet, hogy épp egy macska melegíti...

2012. márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

#14

Ha én a konyhában macskát találnék, nem úszná meg annyival. Küldjed. :)

2012. márc. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
túrórudi! gyere át a macskás oldalra, majd kipöttyözünk XDD.
2012. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Miért is küldenéd az állatvédőket???? Ez nem számít állatkínzásnak. Ez nevelés, mert a macskának máshogy nem tudod elmondani h nem szabad. Gondolom nállatok az asztalon eszik tányérból mert jaj nem ütöm meg szegényt
2012. márc. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!