Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Azt tervezem h nem tortát...

Azt tervezem h nem tortát hanem nagyon finom muffint sütök apa szülinapjára, ez nem ciki? hogy díszítsem h meglegyen az ünnepi látszat rajtuk is?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos :) Tedd őket kör alakban egy tálcára, és a középső(k)be szúrják számgyertyákat. Szép lesz.
2012. márc. 23. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vond be őket csokimázzal,és szórj a tetejükre apró cukrot.
2012. márc. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dehogy ciki..nem tudom hány éves vagy, de apud bárminek örülne ezt garantálom! amúgy ha nem akarsz tortával vesződni,sütögetésével,miért nem csinálsz sütés nélküli tortát? van már annyiféle,ha akarod linkelek:)
2012. márc. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Aranyos dolog :)

Szerintem ha pl. csokis muffin akkor öntsd le vaníliás cukormázzal, szórj rá cukorgyöngyöket, és ahogy az első mondta, tedd egy tálcára őket! Biztos hogy apukád örülni fog neki, és szerintem bárminek örülne, lényeg hogy Te készítetted! :)

2012. márc. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:) Jaj aranyosak vagytok! egyébként 20 éves vagyok, és azért nem szeretnék tortát csinálni, mert tudom h az én nutellás- gyümölcsös muffinomat jobban fogja szeretni, mint a tortát, mégha nem túl krémesre csnál a tortát akkor is... :) és milyen vanília öntetet lehet használni? esetleg írhatnék rá valamiből betűket? :)
2012. márc. 23. 16:10
 6/6 anonim ***** válasza:

betűírásra a karácsonyi mézes fehér tojáshabját ajánlom, bár túl sok masszát kapsz 1 tojásbólm és 1/2-1 napig kéne száradnia a süti tetején.


1 tojásfehérje (M)

20-22 dkg porcukor

2 mokkáskanál ecet


de ha újra begyújtod a sütőt a díszítés után, akkor a maradékból még néhány habcsókot száríthatsz.

2012. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!