Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Öntöttvas ostyasütőt keresek....

Öntöttvas ostyasütőt keresek. A kérdésem annyi lenne, hogy olcsón, hogy tudok hozzájutni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Gázlángon, grillezőn, vagy akármilyen hőforráson használható öntöttvas ostyasütőt keresek. Olyan régi típus, kettényitható normál méretűt (15cm). Neten keresgélve 28 ezer alatt nemigen találok, régiségboltokat meg már kérdezgettem de nem foglalkoznak ilyen dolgokkal. Aki tudja, hogy akár használt, jobb állapotú, vagy új terméket hogy tudnék olcsóbban megvenni, az kérem válaszával tiszteljen meg. (Akinek lenne olcsón eladó, szívesen érdeklődök.)

2012. márc. 27. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyit adnál érte?
2012. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a húgom vaterán vett újat 3000 ft-ért
2012. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva nem nekem kell, hanem édesanyám vőlegényének, 2-6ezer ft-ot adna ki érte, de csak a régi típusú öntöttvas érdekli, elektromosat nem akar venni, az új árát sokallja, amit meg én pesten találtam régiségboltban azt "antik" címszó alatt annyiért adnák, mint egy újat.

Vaterát néztem, Grando-t is még e-bay-t is, de nem találtam, csak gofrisat, és azt sem 3.000 ft-ért.

Még várom a válaszokat szívesen, közben meg majd felkeresek egy vasöntödét, hátha...

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2012. márc. 29. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!