Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ajánlotok nekem kezdők számára...

Ajánlotok nekem kezdők számára is könnyen elkészíthető, de finom ételeket?

Figyelt kérdés
Páromnak szeretnék főzni, de én még egy kávét is képes vagyok elrontani. Tudtok ajánlani olyan receptet, amit könnyű megcsinálni, gyors (kb 1 órám lesz elkészíteni), de mégis laktató, és finom?
2011. dec. 27. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

házi hamburger. Hamburger zsömlét bárhol kapsz. a darált húst befüszerezed ,össze gyurod pogácsának kevés zsiradékon kisütöd . Zőldségeket fel szeleteled és már csak össze kell rakni:

Vagy tortilla tekercs : megveszed a tortilla lapokat, a csikokra vágott csirkemellett bepácolod,majd kevés zsiradékon megsütöd , a húst rá rakod a tortillára majd tetszöleges zöldségeket a húra ,erre valamilyen szószt amit szeretek feltekeritek és már ehetitek is...

Gyros ugyan igy igy tudsz csinálni. / pitát bármelyik gyros árus ad el. 20-40 ft /db szoktam venni..

2011. dec. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
2011. dec. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

- paprikás krumpli

- rizses lecsó

- rántott/sült cucc körettel

- tészta feltéttel

- tejszínes/mustáros/kecsöpös/... csirkemell csíkok rizzsel

2011. dec. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem a szokásos pörkölt, vagy rántott húst szeretnéd csinálni, ezeket ajánlanám:


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. dec. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
és a mi helyzet a normális ételekkel, mint pl a zacskóban sült csirke? csak fűszerezni kell és bevágni a sütőbe.
2011. dec. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csirke mellet, szárnyat, combot joghurt, fél citromlé, 2g. fokhagyma, só, bors, rozmaring keverékébe este be pácolsz, mikor kell mindenestűl sütöben lefedve 30-40p sütöd.
2012. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!