Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A fondantra milyen festékkel...

Huga kérdése:

A fondantra milyen festékkel lehet festeni?

Figyelt kérdés
A páromnak focipálya alakú tortát szeretnék csinálni Vidi címerrel. De nem az egész fondantot szeretném befesteni! Csak rá szeretnék,ha egyáltalán lehet! Pár videón már láttam,hogy lehet,de azt eddig nem találtam meg mivel! :) Köszönöm!
2012. ápr. 22. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet kapni ételfestéket tubusban is.Olyan fogkrémes tubusban amiben ki lehet nyomni magát az ételfestéket.Különböző színekben kapható.Tesco-ban is árulják.
2012. ápr. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
vannak különböző ételszínezők a boltokba!Ezek ehetőek és szagtalanok!Tuti kis színeket lehet velük összehozni!
2012. ápr. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

csinálj cukormázt 1 tojásfehérje, 12 deka porcukor nagyon kikeverve tejföl szerűre. ezt megfestheted ételfestékkel, kevés kell bele, de látod, hogyan alakul. a vidi piros-kék, szerintem 1-1 adagot csinálj a két színből.

aztán neki lehet állni a műalkotásnak. az utolsót, a 2009-est szeretnéd ugye?nem tudom, hogy sablonnal vagy szabadkézzel csinálod, mindegy, megszárad hamar.

Hajrá Vidi:)))

üdv. egy fehérvári.

2012. ápr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha a fondantra akarsz festeni akkor ne használj ételfestéket, mert nagyon csúnyán elázhat és akkor szét fog mállni a fondant
2012. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, a 2009-es szeretném! :)))) Köszönöm mindenkinek a segítséget! Hasznosak a tanácsok!
2012. ápr. 23. 12:27
 6/10 anonim ***** válasza:

Köszi a privit:) még az jutott eszembe, ha a címerről csináltatnál egy fényképes ostyát, magad csinálnál egy

tortát, arra rátennéd. marcipánból vagy fondantból meg csinálnál egy kisebb labdát és egy sálat mellé.

az ostyaképet bármilyen tortakrémre rá lehet simán illeszteni.

van fehérváron több cuki is, aki vállal ostyaképet.

csap tipp.

üdv:)

2012. ápr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ezen már én is gondolkodtam csak nálam az a gond, hogy szeretek szinte mindent magamtól csinálni, bár még nagyon kezdő vagyok! :) meg 3 műszakban dolizok Móron, emiatt ritkán jutok fel Fehér várra, ugyhogy marad a saját kezűség! :) De azért köszönöm a tippet!:) Te amugy cukrász vagy? :) Egész jó ötleteid vannak neked is! :)

Üdv

2012. ápr. 23. 13:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Áh, dehogy, bár szép szakma, de nem bírnám :)

Csak simán háziasszony vagyok:)))

az viszont nagyon jó, hogy Te magad akrsz alkotni, így szeretni is fogsz sütni-főzni.

üdv.

2012. ápr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia! Bocsi a késői reakcióért! Szerencsére nagyon szeretek sütni főzni! :) Bár, a süti díszítéseket most tanulgatom még csak,kisebb nagyobb sikerrel, meg tanácsot illetve tapasztalatot gyüjtögetek! :)

Üdv

2012. máj. 5. 16:35
 10/10 anonim ***** válasza:

szia, épp most ültem géphez, most is győzött a Vidi XDD.

bár a férjem a nagy rajongó, de , mint rendes feleség én is drukkolok vele együtt:))

milyen lett a torta végül is??

2012. máj. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!