Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen trükkel készítitek el...

Milyen trükkel készítitek el a natúr csirkét, hogy ne száradjon ki?

Figyelt kérdés
Most pároltam, de jelenleg alig birok nyelvi, annyira száraz... :(
2012. máj. 3. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha rizsköretet készítek hozzá, és vagy fokhagymás-tejfölös mártással, vagy gomba-mártással együtt tálalom.

Vagy készítek egy lecsó-alapot, amibe a husit visszarakva, egy kicsit összerotyogtatom. Nem lesz annyira fujtós.

2012. máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kezdem sütni hogy mindkét oldalát hirtelen nagyobb lángon lepirítom, majd kisebb tűzön fedő alatt sütöm tovább, és egy kis húslevest (lehet kockából is) teszek alá. Garantáltan omlós, szaftos marad.
2012. máj. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Alufóliába tekerem, és úgy sütöm meg.

Bár csak az egész csirkét szoktam úgy, mert a combot vagy szárnyat azt szárazan, ropogósan szeretem.


Egész csirkét viszont legtöbbször bekenek olajos alapú ízesítővel, és légmentesen lezárom alufóliával, beleteszem tepsibe, és sütöm. Átpuhul és benne marad a nedvesség is. Ezután kicsit szoktam fólia nélkül is sütni, hgoy megpiruljon.

2012. máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én fedő alatt, serpenyőben zöldségekkel vajon párolom és nekem nem szárad ki. Ilyenkor nagyon vékony szeletekre/csíkokra vágom, így gyorsan elkészűl.
2012. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Befűszerezem és sütőzacskóban sütöm. Se olaj, se semmi nem kell alá, különösebben odafigyelni se kell rá, saját levében megsül, és nagyon finom.
2012. máj. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!