Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány féle tepsit kell venni...

Hány féle tepsit kell venni egy háztartásba? Milyen tipusú tepsiket érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy nagyobbat és egy kisebbet legalább. Legjobbak a krómozottak.
2012. máj. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is egy nagyobb, meg egy kisebb van, de a nagyobbat évek óta nem használtam. Nekem teflonosak. Amúgy jénaim van fedővel, azt hetente használom, rakott krumplihoz, húsok, zöldséges sültek sütésére stb. Tehát sokkal többet mint a tepsit.
2012. máj. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem 3 van,de csak mert olcsóbb volt szettben megvenni,mint 2-t külön

3 különböző méretű


Van még gyümölcstortához való,van őzgerinc formám 2,1 kisebb és 1 nagyobb jénai,1 kuglóf forma,1 kenyérforma ( megsül az sütőben is,nem költök kenyérsütőre)

2012. máj. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is 3 van. egy nagyobb, egy attól kisebb, ami a nagyobba belefér, ezek zománcosak, nagyon meg vagyok velük elégedve, bár már régóta sütőpapírt használok, nem kenegetem.

aztán van egy közepes állítólagos teflonos bevonatú, amiről egy év alatt lekopott a bevonat... egy vacak vékony alumínium, de viszont pizzasütésre meg tökéletes. szóval mégiscsak van valami haszna:)

kapcsos,-és gyümölcstortaformám, őzgerincformám és pár

jénai tálam is van, amiben rakottasokat szoktam sütni.

római tálam is volt, de a tetejét sikerült összetörnöm...:)

az alját beültettem kaktuszokkal, így annak is lett funkciója:))

2012. máj. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!