Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mérgező a 1.4301 vagy DC01,...

Mérgező a 1.4301 vagy DC01, S235-ből készült tepsi?

Figyelt kérdés
Felmerült a kérdés bennem,hogy ha legyártok egy tepsit vagy pizzasütő tálcát akkor az a hőhatására átad-e valamit az ételnek vagy vagy csak simán rákot okozó anyagok?Ugyan ez a kérdés ha egy grill rácsot gyártatok,van valakinek ebben tapasztalata?

#pizza #egyéni #szénacél #tepsi #DC01 #KO33 #Rozsdamenete #S235
2012. máj. 19. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Miről beszéééélsz?
2012. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kór acélból készült tepsim is van. Akkor az is mérgező szerinted?
2012. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lényegében ez a kérdésem:)Venni a boltban és legyártatni nem ugyan az,mert tuti,hogy nem ugyan az az anyag
2012. máj. 19. 15:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz helyen tetted föl a kérdést.Legalábbis nekem lövésem nincs, hogy mit kérdezel.

azt, hogy a gyári vagy a "barkácsolt"- már bocsi, hogy így fogalmazok-rákkeltőbb-e, erre itt tuti nem kapsz választ.

Én azért a gyárira szavazok. nem hallottam, hogy ebbe belehalt volna valaki...:)

2012. máj. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!