Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen tortát süssek?

Milyen tortát süssek?

Figyelt kérdés
jövőhéten leszünk félévesek a barátommal! szeretnék neki sütni egy tortát. van már gyakorlatom, szóval nem teljesen kezdő szinten vagyok. erű adni recepteket/ötleteket hogy milyet süssek?
2012. máj. 27. 17:41
 1/7 anonim válasza:
50%
Ami finom!!!!!! :P xdd
2012. máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
86%
szerintem egy szív alakú kakaós alapú valami krémes tortának örülne :) (persze,ha szereti)
2012. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereti a sport szeletet akkor sportszelet tortát, ha a gyümölcsöket akkor gyümölcstortát és így tovább. Az én férjem fénykorában a gyümölcs tortából egy egészet megevett most a Dobosom a kedvence :-)
2012. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha szeret valamilyen gyümölcsöt, akkor olyan krémmel töltsd meg, és mondjuk eperrel díszítheted, az szép is, piros is, szerintem pont illene erre az alkalomra :)
2012. máj. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Csinálj egy "egyszerű" Jin és Jang tortát minőségi étcsokiból és fehér csokiból, vagy marcipánból.Ez a szimbólum mindent kifejez...a töltelék lehet bármilyen, amit szerettek. csokikrém, vaniliakrém, kókuszkrém, akár gyümölcsös pudingos krém is.

A lényeg a torta "üzenete".

2012. máj. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csokis a párod,akkor készíts egy trüffel tortát!

Meggyel töltve még pazarabb!

2012. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Répatorta!

Tudom elég durván hangzik, én is kicsit félve álltam neki, de nekem ez volt az egyik legfinomabb, amit életemben ettem :)

2012. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!