Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen tortát/sütit süssek neki?

Milyen tortát/sütit süssek neki?

Figyelt kérdés

Egyik legjobb barátomnak jövőhéten szülinapja lesz, szeretnék neki valamilyen tortát vagy sütit sütni neki.


valami olyasmire gondoltam, hogy piskóta tészta. közte valami csokikrém, kiülről vagy bevonva valami krémmel, vagy csokibevonóval. a tetején emg smarties cukorkák.

az az egy gond hogy koleszban vagyok szóval, lehetőleg egyszerűen kéne megoldani a dolgokat.


ötleteket várok, hogy melyik krém milyen legyen stb.?


köszönöm szépen.

Kellemes Ünnepeket!


2012. ápr. 9. 15:50
 1/5 anonim válasza:
44%
Szerintem neten utána lehet nézni mert ha csak igy mondunk egyet nembiztos hogy izlik majd neki;DDe még azt is ajánlom hogy rendelj.:)Bár ez nem mindíg olcsó mulatság.:) remélem segítetem.:)Továbbra is kellemes ünnepeket.:)
2012. ápr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

A helyedben vennék kész tortalapot és főzött pudingból készült krémet tennék bele.

A mai tojásárak mellett ez sem drágább, mintha te magad csinálod, és mennyivel egyszerűbb!! :))

2012. ápr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöma válaszokat!:)


mondjuka tojással nem lenne gond, mivel nagymamámnak otthon vannak tyúkjai. és minden hétvégén küld nekem vagy 10-et "nehogy éhen haljak":) még átgondolom ezt a rendelős dolgot:)

2012. ápr. 9. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:
csinálj egy nagy tál somlóit! Abba is lehet gyertyát rakni, mindenki szereti, olcsón elkészíthető!
2012. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Süss piskótát mondjuk ha nagyon szép magas tortát akarsz, akkor 8-9 tojásból, kakaósan, vágd 3 felé, majd egy pudingos vajas krémmel töltsd meg, tetejére tortabevonó, tejszínhab díszítésnek... Írj nekem privát üzenetet, ha részletesen le kell írni ezek közül valaminek az elkészítését, szívesen segítek :))
2012. ápr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!