Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rántott húst megeszed másnap...

Rántott húst megeszed másnap is vagy csak amikor frissen van sütve? Szereted másnap hidegen?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 15:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

nekem nem ízlik egyáltalán,én se tudom megenni másnap!

Ezért szoktam hogy bepanírozom a húsokat és aznap és másnap is frissen sütöm ki őket!

2012. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezetten szeretem a hideg rántotthúst. ami megmarad délben, beteszem a mikróba, ott nem szárad tovább és délután szépen rájárok, arra az egy két szeletre. csak úgy nassolásból.

de munkahelyre is vittem szívfájdalom nélkül. szerencsére nem affektáló majmokkal dolgoztam:)

2012. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Hidegen nem. Semmi olyan kaját nem tudok megenni hidegen, ami alapvetően főtt, meleg étel. Meg szoktam melegíteni mikróba, úgy már jó. A rántotthúsos szendvicset szeretem, de csak friss húsból, szóval ha például kirándulni megyünk, és reggel készítjük el őket, akkor a nap folyamán még megeszem, de ha mondjuk előző napi rántotthúsból készül a szendvics, azt már nem eszem meg, mert ilyen szikkadt meg megrághatatlan. Legalábbis én annak érzem, nem megy le a torkomon.
2012. máj. 31. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

A kollégád egy elkényeztetett kis hülye sznob. :) De tényleg, hogy lehet egy ételre azt mondani, hogy undorító? Máskor ha ilyet mond, vond meg a vállad, harapj egy nagyot a szendvicsedből és "élvezkedj" rajta, h lássa, baromira nem foglalkozol a véleményével.


Amúgy kérdésedre: én frissen sülve szeretem igazán, másnap melegíteni kell sütőben és ott kicsit kiszárad (nincs mikrónk), úgyhogy az tényleg nem olyan, mint frissen sülve, de egyébként soha nem dobnék ki ételt, szóval megeszem, de finom is még. :) De én amúgy jobban szeretem a rántott húsnál a párizsit (azt hiszem, az a csak liszt és tojás kombója, ugye?), meg a natúrt (az meg csak a lisztes hús). Nekem azok adják. :))

2012. máj. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 cbaparizsi válasza:
Csak másnap szeretem, mint ahogy a káposztát is vagy bármilyen sültet.
2012. jún. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
33%
Ez egy hülye kérdés. Önigazolásnak kellenek a válaszok? Ha te úgy szereted, akkor mit foglalkozol vele, hogy másnak ízlik-e? Nálunk mindenki utálja a pacalt és meg imádom. Én akármit megeszek hidegen, a fagyos húslevestől a paprikás csirkén át a krumplifőzelékig. Mit érdekel engem, hogy más nem így szereti? Egyébként - sajnos - azt hiszem nagyon sokan örülnének annak, ha egy-két napos rántott húst ehetnének néha. :(
2012. jún. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
36%
Májki (mily' heterós név ez...) te jobb kérdéseket teszel fel? Linkelj már be egyet-kettőt, hadd nézhessük meg a te magas színvonalú kérdéseidet! Ja, hogy nincs? Akkor csitt.
2012. jún. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
0%
rühellem másnap hidegen v mikrózva, undorító. ennek ellenére néha megeszem, mert nincs más.
2012. jún. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Án egy fél percre beteszem a mikrósűtőbe
2012. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Jó módszer a felfrissítésre:szendvics,ill.tósztsütőbe kell betenni:friss, ropogós lesz!Ugyanígy a több napos pogácsa is!Próbáljátok ki!
2012. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!