Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Chili paprika magot, elültetni...

Intrepid kérdése:

Chili paprika magot, elültetni, hol tudok venni? De nem valami lájtosat, hanem igazi ütőset. Akár a királykobra (naga yolokia) chili is érdekelne.

Figyelt kérdés

Szoktam vodkát csinálni chilivel, beledobok néhány szemet, hagyom 1-2 hétig, (már amíg tudok várni), fagyos téli reggeleken kiváló hidegindító.

A havanero nekem már nem elég erős. A királykobra chiliről azt olvastam, hogy egy angol termelője szinpadon elvágta, megnyalta a vágott felületet, és elájult. Még azt is, hogy védőszemüvegben kell elvágni, mert a kipárolgása is fájdalmas. Na olyan kellene nekem, az én taplónyelvemnek.

Vettem már paprikát kínainál, ültettem is, egy sem nőtt ki.



2012. júl. 24. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aukciós oldalakon árulnak, vatera stb.
2012. júl. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Királykobrát is?
2012. júl. 24. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Vaterán van egy árus, aki kb mindenféle magot árul, jolokiája is van, (így keresd j-vel) jelenleg is. Amúgy tényleg legyél vele óvatos, én már kóstoltam. Hát élmény az a cucc :)
2012. júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szellem chili ;)


össze f*sod magad garantálom :D

2012. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!