Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készíthetnék a következő...

Mit készíthetnék a következő alapanyagokból? Darált háztartási keksz, kockaRama margarin, tojás, méz, kristály-, porcukor, liszt, sütőpor, vaníliás cukor, talán kis lekvár is van.

Figyelt kérdés

Édeset ennénk nagyon.

Mindmegettét nézem, szűrtem a hozzávalókra, de csak olyanokat dobott fel, amihez kell valami extra, ami nincs... :(


2012. júl. 27. 19:25
 1/9 A kérdező kommentje:

Szerintem shortbreadet fogok csinálni.

Tojás még sincs itthon, most mondta a párom. :(

2012. júl. 27. 19:28
 2/9 anonim ***** válasza:
ha van egy kis(1-2 evőkanál) kakaó és kókuszreszekék otthol készithetnél kókuszgolyót is.
2012. júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én összegyúrnám a darált kekszet egy kis tejjel, margarinnal, lekvárral, kakaóval, hogy nyújtható legyen. Egy vizezett sütőpapíron elnyújtanám téglalap alakúra.

Kikevernék 10 dk margarint habosra cukorral, ha volna még egy kis kókuszreszelék, azzal, ha nincs, akkor vaníliával. Rákenném a tésztaalapra, s mint a beiglt, feltekerném a pepí segítségével. Meg lehet szórni kristálycukorral, vagy kekszmorzsával:)

2012. júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
pepí = papír:))
2012. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kekszgolyó, keksztekercs. a margarinból csinálhatsz van. cukorral, valami krémet. sok ilyesmi van a neten.
2012. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja,vagy a keksz-szalámi,ahogy az előző mondta.
2012. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
majd minden ugyanazokra gondoltunk szinte egyszerre:)
2012. júl. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2012. júl. 27. 20:13
 9/9 Shai-Hulud ***** válasza:

Szerintem ha mind összekevered amit írtál, benevezhetsz vele egy cukrászversenyre, új süteménnyel... Már csak egy jó nevet kellene találni neki. Mert sok múlik ám a marketingen!

:-D

2012. júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!