Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Finom lesz ha igy csinálom,...

Finom lesz ha igy csinálom, vagy másképp kell?

Figyelt kérdés

Felpiritom a darált húst hagymás zsirban (olajban), megfőzöm a tésztát, és kivajazott tepsibe rétegezem, majd reszelt sajtot teszek rá. Igy sütöm sütőben.

Én találtam ki :)

Lehet ezt joban, finomabban? Hogyan?


2012. aug. 10. 08:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát itt senki sem írta azt, hogy a paradicsomra kenje a tejfölt...

azt hittem meggondolta, és a tojásos tejfölt választotta:)

2012. aug. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy rosszul fejeztem ki magam :)

Nem a paradicsomos lesz, hanem a tejfölös, éppen azért, mert az szaftosabb lessz, remélem.


Megcsináltam a húst, megfőztem a tésztát. Keverjem össze vagy rétegezzem?

Mennyi ideig süssem? Hány fokon?

2012. aug. 10. 13:54
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő jó, rétegezve és összekeverve is, öntsd le a szafttal, szórd meg sajttal és és nag ylángon addig süsd, míg a sajt ráolvad, de van aki úgy szereti ha ropogós rajta a sajt. Kb 15 perc alatt ráolvad a sajt és összemelegszik a tészta.
2012. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nyami :) Remélem izleni fog a családnak, a férjem szerint sablonosan főzök. Kiváncsi vagy a férfiak mit főznének minden nap....
2012. aug. 10. 14:18
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Finom lesz hidd el, a pasik mindig el tudják venni az ember kedvét, de nem kell velük törődni.Tisztelet a kivételnek, de legtöbb csak a bogrács mellett nagylegény, de ott aztán nagyon:)

Na meg a szokásos válasz, ha megkérdezzük, mit főzzek "nekem mindegy" aztán meg kiderül, hogy sablonosan főzünk:)

2012. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Remélem én is, hogy ízlett és nem mondták, hogy inkább térj vissza a sablonhoz. :-)))))))
2012. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nagyon finom lett, a férjemnek is izlett. Igaz melegitve nekem nem annyira, de igy is elfpgyott. Jóformán az egészet a párom ette meg. Javasoltam másoknak is :)

Köszönöm nektek!

2012. aug. 11. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!