Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkecombnál ha a húst...

Csirkecombnál ha a húst lefejtem a csontról, mit készíthetek belőle? Vagy amúgy?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mármint a csontból, vagy a húsból?
2009. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Finom sült husit, vagy akár meg is töltheted:)
2009. júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A húsból :)
2009. júl. 22. 18:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Sütheted,ki is ránthatod.De szoktam úgy is,hogy egy edényt kiolajozok,ráteszem a húst,sót,borsot,majorannát.vöröshagymát karikára vágok a tetejére teszem,öntök rá tejfölt vagy besamelmártást,reszelek rá sajtot,lefödöm alufóliával és a sütőben megsütöm.Ha kész egy kicsit meglehet a tetjét pirítani,aki szereti.
2009. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kicsontozott apróra vágott húst megfőzőm pörinek és összekeverem főtt rizzsel. Az egészet jó szaftosra hagyom és bele teszem egy tepsibe. kenek rá tejfölt és megszórom sok reszelt sajttal. pirosra sütöm. Nagyon fini.
2009. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a csirke bőrét sem szereti senki.Ezért a bőrt és a csontot beleszoktam főzni zöldségből készült levesekbe,jó ízt ad nekik.
2009. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
CSatlakozom az előttem szólókhoz,pörinek sült husinak,tejfölösnek,ragunak,bárminek jó.A csontot-bőrét ne dobd ki,főzz belőle levest,de ha beledobod a pörköltbe a csontot,még finomabb lesz tőle.nyami
2009. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!