Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sütit süssek a barátomnak?

Milyen sütit süssek a barátomnak?

Figyelt kérdés
Hétvégén romantikus gyertyás vacsit csinálok neki. Már csak a desszert hiányzik. Valami egyszerűt gondoltam, ami azért nem egy muffin, de nem is egy szabolcsi almás máktorta :) Fiúk ti minek örülnétek?
2012. szept. 2. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy valami marcipános vagy sacher torta. Ezek vagy drágák vagy nehéz elkésziteni, ezért sose kapok. Utoljára akkor kaptam ilyet mikor még úgy néztem ki mint Brad Pitt.
2012. szept. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondom neked őszintén egy Ferdinánd tekercsel betudnád lopni a szívembe magad!:)a kedvencem!!! 24F
2012. szept. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tiramisu? Azt hallottam, hogy az olaszok a forró szex utáni hűsítőnek készítettek a tiramisut. Ha későbbre is hagytok... :)
2012. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Keress rá a "fordított almás" sütire, nem bonyolult és nagyon finom, főleg hidegen.A mi családunkban a fiúk imádják, mert az almától pikáns, de mégis krémes-édes csokis.
2012. szept. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi lesz a vacsi? Ha leírod könnyebben tudunk tanácsot adni,hogy mi lenne jó utána desszertnek.

Pl madártej,túrótorta,joghurt torta,tiramisu

Én valami ilyen könnyű desszertet javasolnék a vacsi végére.

2012. szept. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én ugyan lány vagyok, de a brownie-t imádom! Maradjon kicsit folyós a közepe és púpozz rá vaniliás vagy epres fagyit. Már most csorog a nyálam, bátyám is imádja. Akár csinálhatsz szív alakút is, kiszaggatod. A bátyám is imádja (24), párom viszont egyáltalán nem sütis, a muffinon kívül nem eszik meg semmit, így én még nem próbálkoztam vele. :(
2012. szept. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Fordított almást meg brownie-t pont a múlthéten sütöttem neki :) Egyébként szecsuáni csirkét csinálok, rizzsel.

Köszi a válaszokat, még alszom rá egyet :)

2012. szept. 3. 15:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Esetleg egy diókrémes -habos kocka olvasztott csokival lecsurgatva ??
2012. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hú ez nagyon jól hangzik, amúgy is régen sütöttem diósat :))
2012. szept. 3. 21:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Ismered a receptjét, mert szívesen leírom , ha kéred?
2012. szept. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!