Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy lehet melegszendvicset...

Hogy lehet melegszendvicset mikróban csinálni? Mennyi időre kell berakni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy szelet kenyér, rá vajat, szalámit és sajtot!

Grillezésre kell állítani a mikrót. Van egy magasított rács a mikróhoz, erre kell a kenyeret tenni. Én 11-12percre szoktam tenni, de nézd, hogy neked mikor lesz jó, mennyire szereted ropogósan.

2012. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én először csinálok egy pirítóst, arra pakolok rá mindent, ami jól esik, tetejére sajtot, és ha az megolvadt, folyósra, akkor veszem ki. Nálam grill funkció nincs.


Ha friss kenyérre teszem, akkor vizenyős lesz a kenyér, az nem finom szerintem...

2012. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
grillezésnél nem lesz vizenyős a kenyér, finom ropogós lesz
2012. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

igen-igen, csak (mint nekem sem), nincs mindenkinek ilyen funkció a mikróban, ezért javasoltam az én verziómat...

Közben egészen megéheztem. :o)

2012. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is! :-)
2012. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is úgy csinálom, ahogy a második válaszoló. előbb pirító, aztán megpakolás, reszelt sajt bőven is mikrózás

kb 1 percig. a sajt teljesen elolvad és kész is.

2012. szept. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kenyér (ha van, tegnapi), margarin, felvágott, sajt. Be a mikróba. Egy szelet 1 perc 40 mp. Kettő, vagy több 1 perc 50 mp.
2012. szept. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonimalkoholista ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy nagyon sok féle mikró van, pl. most leírhatom neked, hogy grillezés, és szerintem 5-6 perc isa elég a grillben, de nem biztos hogy van grill funkciód.

Ezen kívűl mondhatom, hogy 900w-on 1 perc 20 mp, de nem biztos, hogy vanilyen kiosztású funkciód, lehet pl. olyan van nálad, hogy high meg medium, stb. Szóval a legnagyobb fokozatot válaszd, és ott kb. 1p 20mp - 2perc a mikró teljesítményétől függően.

2012. szept. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!