Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csak engem zavar ez?

Csak engem zavar ez?

Figyelt kérdés
Mármint amikor valaki sajtot reszel, akkor nem vágja le a kívánt mennyiségű darabot, hanem az egészet marokra fogja és úgy reszel belőle amennyit éppen kell. Jó hogy megmossa előtte a kezét, de ha nem kőkemény a sajt, egyszerűen "belegyógyul", beleizzad a tenyerébe. Hát ha még nem is egészen tiszta a keze. Szeretem a sajtot szendvicsen, néha csak úgy nasizni is, de néha elmegy tőle a kedvem, ha látom, hogy a maradék, amit visszatesz, ilyen körbereszelt, összefogdosott, lestrapált állapotban van. Csak nekem vannak ilyen bogaraim? (Igen, jelenleg nincs nagyobb problémám.)

#főzés #sajt #sütés #sajtreszelés
2012. szept. 12. 13:28
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én is egészben reszelem, de én mindig a papírját fogom. Csak lehajtom addig azt a piros papírt, amíg gondolom, hogy kell. Nem szoktam belereszelni a papírt, mert addig nem jutok el a reszelésben (vagy ha már ott járnék, akkor hajtom tovább lefelé) és így legalább a sajtot se fogdosom össze. Levágni belőle darabot meg azért nem szoktam, mert nem biztos, hogy annyi kell. Lehet, hogy több vagy kevesebb. Megmarad egy darab, akkor azzal már mit kezdjek? Így egyszerűbb. Lehajtom a papírt, reszelem, ha kell még, hajtom tovább. Ha végeztem, akkor meg folpack-ba csomagolom a megmaradt részt és megy vissza a hűtőbe. Probléma megoldva.
2012. szept. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
46%
Igen csak téged zavar
2016. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!