Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van egy konzerv darált húsom....

Van egy konzerv darált húsom. Ti próbáltátok már, milyen? Sokkal rosszabb, mint a hentesnél kapható?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha hentesnél veszed, az levág egy darabot, ledarálja, becsomagolja és viszed. Viszon olvasd el a konzerven a csomagoláson mi minden van benne, ami az első eseben nincsen. Es ahogy sütöd, meglátod, mifog belőle kifolyni.
2012. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

persze más, mint a friss hús, de tartalékképpen jól jöhet.

én már csináltam belőle többször is csilisbabot, teljesen finom, ehető. zsírosabb, mint a nyers, ezért ezzel számolni kell.

2012. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha minimális zsiradékon (merthogy abban is van) átforgatod, egy pici só, ízlés szerint bors, esetleg fokhagyma stb. És főtt rizzsel kerevered, akkor rakott káposztába, töltött tökféleséghez még elmegy. Fasírozottnak én nem tudtam megenni.

Eléggé kiérződik belőle a "konzerv" íz. Ahogy írta valaki, ha más nincs, akkor viszont jó.

2012. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!