Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkepörköltet szeretnék...

Csirkepörköltet szeretnék főzni, de nincs itthon csirke. Mivel tudom helyettesíteni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 14:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
53%

ilyen hülye kérdést minek kell kiirni?

miért nyúl ,szarvas van otthon?

2012. szept. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

:D :D


Jó kérdés egyébként.

Nekem is eszembe jutott már, főleg a tegnap esti " miből főzzek gyümölcslevest, ha nem lehet benne tejtermék, meg liszt se " c. után :D


Modiiii ezt hagyjátok itt figyelmeztetőnek, köszii :D :D 

2012. szept. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
galamb?
2012. szept. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Köszi 2-es!

Látom vetted a lapot!

No meg az előbb kérdezte valaki, hogy kekszet sütne, de nincs tej, mivel helyettesítheti.

És az utóbbi időben rengeteg hasonló kérdés, akkor mondom talán tud valaki erre is egy frappáns megoldást! Még az is kiderülhet, várjuk ki a végét!

2012. szept. 14. 14:29
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
Esetleg varjúval?
2012. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
72%
Nézz körül a szomszédban hátha akad, ha mégsem akkor kénytelen leszel mást főzni, esetleg Cirmi vagy Buksi alternatív felhasználási módjain elgondolkozni..:)
2012. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Ez a varjú még jó is lehet!

De abból honnét tudom, hogy melyik a csirke, vagy melyik a tyúk. Mármint hogy melyik a fiatal és melyik az idősebb? Ebben tudnátok segíteni? És merre találok ilyet, melyik üzletben árulják?

2012. szept. 14. 14:45
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
kimész az utcára és addig dobálod a galambokat kővel míg fejbe nem kólintassz egyet. meg is van a pörihez a hús
2012. szept. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__konyhai-praktik..


Ha a sajtmártás is megy mindenféle tejtermék nélkül, gondoltam a csirkepörit is össze lehet hozni, csirke nélkül. Segítseteeeek! Vacsira szeretném!!!!

2012. szept. 14. 14:53
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincsen csirkéd akkor tyúkkal helyettesítsd!:)

Különben ha nincs hús hozzávalód, végy a szomszédból egyet, lehet hogy malaca is van.

2012. szept. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!