Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden héten legalább 2x előjön, hogyan kell palacsintát sütni?

Figyelt kérdés
Azért csodálkozom, mert amikor tizenéves koromban édesanyám megtanította, hogyan kell összeállítani, és attól kezdve szerintem csak gyakorlás kérdése az egész. Mégis nagyon sokan mondják, hogy vagy kemény, vagy túl puha és elszakad, vagy odaragad, vagy odaég, vagy .... mit tudom én. Nem létezik, hogy ennyire bonyolult legyen, hogy az igen kényes piskóta összeállítását nem kérdezik ennyiszer, mint ahány palacsintás kérdés itt felmerül.

2012. szept. 25. 15:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

különben a palacsintasütés egyáltalán nem szokott hetente 2x feljönni, báris én nem vettem észre.


amúgy meg emberfüggő, valakinek a palacsinta bonyolult, valakinek meg a piskóta, nem kell ezt túlbonyolitani.

2012. szept. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!