Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkemell, kapribogyó,...

Csirkemell, kapribogyó, juhtúró, paradicsom, mozzarella?

Figyelt kérdés

Mit tudnék belőle sütni? Nem kell, hogy minden alapanyag benne legyen és ezenkívül lehet benne más is, de egyszerűen nem találok jó receptet, pedig már félórája keresem legalább.

Jó lenne valami tepsis, amihez nem kell köret, de végül is ha köretes, az sem gond.


2012. szept. 26. 22:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Naa, nagyon-nagyon finom lett! :)

Csak annyi, hogy egy kis tészta hiányzott belőle, húúú, azzal még mennyeibb lett volna.

Csak sajnos nem nagyon ehetek tésztát, így maradt mellé a kétszersült, de így is nagyon finom! :)


Végül is réteslappal kibéleltem egy kisebb tepsit, arra öntöttem tojásos tejfölt, abba ment az elősütött csirkmell, arra csipkedtem a juhtúrót, majd a kapribogyóval megszórtam. Ment rá 1 réteg szeletel sajt, még egy réteg husi (mármint husicsíkok), szintén csipkedtem rá juhtúrót és kapribogyót, leöntöttem tejföllel, erre tettem a paradicsomkarikákat, majd a legtetejére a mozzarellát.

Egyáltalán nem lett folyós! :)


Köszi a segítséget! :)

2012. szept. 27. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!