Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Elrontottam a tartármártást?

Elrontottam a tartármártást?

Figyelt kérdés

Imádom azt a tartármártást, amit a vendéglőkben lehet kapni és most találtam hozzá egy receptet.


[link]


El is készítettem, de most utólag vettem észre, hogy nem a tojássárgáját ütöttem bele, hanem egy egész tojást. Szerintetek?


2012. okt. 27. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sajnos elrontottad..
2012. okt. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor öntsem ki? Anyunak akartam meglepetés ebédet készíteni, hogy munka után neki már ne kelljen főzni. :(


14/L

2012. okt. 27. 10:39
 3/11 anonim ***** válasza:
A tartár alapjához, a majonézhez CSAK és kizárólag a tojás sárgáját használjuk. Kezdd előlről, amúgy is nehéz majonézt készíteni, ki kell tapasztalni.
2012. okt. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor most csak vagy kizárólag?
2012. okt. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Azt mondod, elkészítetted. Ha neked ízlik, akkor semmi gond vele. Ki ne öntsd! Anyukád így is nagyon fog neki örülni, és legközelebb pedig már tudni fogod. Ügyes vagy!
2012. okt. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nézd a dolgok pozitív oldalát, a tojáshéját nem raktad bele :))
2012. okt. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Nézd még pozitívabban! a tyúkot sem raktad bele! :)
2012. okt. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 doboszoli ***** válasza:

Ha megfelelő az állaga, semmi gond.

Ha nem, akkor kuka.

2012. okt. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nemrégiben láttam a Youtube-on hogy belerakják az összes hozzávalókat a botmixer poharába, és lassan lentről megindulva összekeverik. Azóta így csinálom, a tartárt is és a majonézt is. Próbáljátok ki!
2012. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se dobd ki, ha jó sűrű és ízletes. az én tesóm mindig egész tojásból készíti, igaz nagyon nagy fodulatszámú robotmixerbe teszi az olajjal és egy perc alatt olyan sűrű massza lesz belőle, hogy a tartóban fejre állítva is megmarad.
2012. okt. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!