Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy tudom eldonteni, hogy...

Hogy tudom eldonteni, hogy romlotte a lohus?

Figyelt kérdés
Kb ket hete van a hutobe, paradicsomos szosszal megfott lohusom, uvegbe, lezarva. Mikor kinyitottam semmit nem vettem eszre rajta, hogy romlott lenne. Volt egy centi zsir is a tetejen lefagyva. Mikroba megmelegitettem es mikor enni kezdtem kicsit savanykas volt. Hogy tudnam eldonteni, hogy romlotte? Kidobni sajnalom mert van vagy 2 kilo belole.

#étel #sütés #hús #romlott hus #lohus
2012. nov. 6. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
2 hét után teljesen biztos, hogy romlott már, főleg ha savanykás...
2012. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2 hét alatt megromlik. készételt 3 napnál tovább ne egyél, de ikább 2 napnál..
2012. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nehogy megedd, mert sürgősségi lesz a vége.
2012. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. maskor is volt, hogy elalt egy-ket hetig. most nem tudom mi lett vele.
2012. nov. 6. 20:04
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha belegondolsz akkor annyi a kulonbseg a lo es mondjuk a marha kozott, hogy az egyik nyerit, a masik meg bog. Ha minden husboltban lehetne kapni lohust, nem lenne ilyen meglepo ez a dolog. Ha utanaolvasnal, hogy sokkal egeszsegesebb mint a legtobb husfele stb. lehet nem irnal hulyesegeket...
2012. nov. 7. 00:38
 6/9 anonim ***** válasza:

"És a kutya ugat..."

Elég gáz ennyire beszűkültnek lenni.

Semmi különbség nincs aközött, hogy az ember disznót, lovat, kutyát vagy üzbég 3fejű pávakakadut eszik.

Csupán egyes területeken más állatokat, más dolgokra hasznosítottak, Indiában pl a teheneket nem eszik meg, akkor most mi vagyunk a barbárok egy jó vörösboros marhapörkölttel?

2012. nov. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mustafa33 ***** válasza:
és kóser?
2012. nov. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mustafa33 ***** válasza:
disznót ugye nem eszel?
2012. nov. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
ha jól tudom tilos a lófogyasztás, a lovat kezelt gyógyszerek miatt.
2012. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!