Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Spagetti tésztából mit főzzek?

Spagetti tésztából mit főzzek?

Figyelt kérdés
maradt a tegnapi vacsiból sok spagetti tészta. mit kezdjek vele? nincs itthon se kolbász, se hús, csak krumpli, sajt, egy kis tejföl és tojás. így mit tudnék összeütni belőle?
2012. dec. 11. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Hagyma van?

Apróra vágod zsiradékon megfonnyasztod, a krumplit megpucolva kisebb kockákra vágod, jól megfőzöd, a hagymás cuccon átpárolod, tésztát belekevered, krumplis tészta. Ízlés szerint még a hagymás krumplis cuccot só, bors!

2012. dec. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Le is fagyaszthatod..
2012. dec. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tejfölös-tojásos -sajtos tésztát.
2012. dec. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
én.. elmennék a zöldségeshez, vennék 4-5 fajta zöldséget, párolnám kicsit zsíron, ütnék hozzá tojást.. és akkor nem mérgezed magad gluténnal, csomó szénhidráttal, a tápanyagok is fel fognak szívódni ha már megeszed az ételt, ugye a gabonákban emésztést és tápanyag felszívódást gátló anyagok vannak.
2012. dec. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tojásos spagetti :)

Teflonserpenyõben olajat hevítesz és átmelegíted/megpírítod egy kicsit a tésztát. Ráöntöd a habart, sózott tojásokat.

Kis pirított szalonnával megszórord és savanyúval tálalod.

2012. dec. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

# 4/5 ma 10:06


Ugye-ugye: Zsíron. Kell az is.

:)

2012. dec. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Én baromi nagy zsírevő vagyok. Mostanában többet zöldségezek, de amúgy én egész nap ellennék szalonnán, egy kis sült bacon-on, tepertőn, tepertőkrémen..
2012. dec. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szalonna az egyetelen "felvágott" aminél látjuk-tudjuk mit eszünk pontosan, és még egészségesebb akármelyik "Mindentbledarált" terméknél! :)

Én olaj, de természetesen vannak ételek amik csak zsírral finomak, az összes bográcsos, a zsíros kenyér... :)

Ilyenkor tél előtt rendesen kívánom a zsírt, tavaszra kifogy a bödön, jöhetnek az olajos saláták! :D

Természetesen bödön=házi zsír!

:)

2012. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha még mindig van a megfőzött spagettiből, akkor:

zománcos tepsit zsírozd ki, a spagettit terítsd bele (só,bors), és önts rá annyi sűrűre kavart palacsinta tésztát, ami ellepi. Forró sütőben, közepes lángos süsd. Ha kicsit kihűlt, majd mint a túróslepényt fogod tudni kidarabolni.

2012. dec. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!