Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Krumplikrokett? Szeretitek?...

Krumplikrokett? Szeretitek? Mivel szoktátok enni?

Figyelt kérdés

Még életemben nem ettem ilyet de arra gondoltam holnap csinálok (sajtosan).

Köszi a válaszokat.


2012. dec. 11. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem sajtosan szoktam csinálni. Betyárfalathoz szoktam köretnek. De jó bármilyen hús mellé.
2012. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ha lentebb görgetsz, látod, hogy húsok mellé is lehet köretnek, de van, aki egy tartalmas leves után (pl. babgulyás stb.) csak nyomtatéknak önmagában adja.

2012. dec. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Imádom, vadashoz, paprikás-tejfölös csirkemellcsíkokhoz, gombás tejszines csirkéhez szoktam csinálni.
2012. dec. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen szeretjük nagyon, de én sem szoktam sajttal. csak krumpli-tojás-liszt-egy kis zsír, -só-bors, friss aprított petrezselyem. bepanírozva, kisütve, mártásos húsok mellé, főleg vadashoz szoktam, de önmagában is finom valami szósszal pl gomba, vagy sajtszósz, ha marad belőle pár darab, kecsappal is elfogy.
2012. dec. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi szaftos húsok mellé szoktuk enni, pl gombás tejszínes húsi mellé.
2012. dec. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is szeretem. általában gombás-húsos ételek mellé fogyasztom
2012. dec. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!