Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vettem 80 deka sertés szüzet...

Vettem 80 deka sertés szüzet rántani. Több mint 30 deka volt a lefejtett ín, mócsing. Nem felháboritó, hogy több mint kétezer forintért ezt kapjuk?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 15:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%

Ha valaminek több mint a fele ín meg mócsing, az látszódik, akárhogy tartják fel, Persze a mennyisége nem látszódik, de mivel szűzpecsenyéről beszélünk, már az is gond, ha egy kicsi van rajta. Le lehet pontozni érte, de én így gondolom.

Mellesleg meg kell kérni a hentest, hogy mutassa meg a hús másik oldalát is. Ha nincs rejtegetni valója, szívesen megteszi.

Ha ezt a hibát egy kezdő követte volna el, akkor sajnálnám szegényt, de egy magát tapasztaltnak mondó embert nem sajnálok ilyenkor. Ki álljon ki értünk, vásárlókért, ha mi nem tesszük?!

Le lehet pontozni ezért (mint ahogy az előbb meg is történt), de én akkor is így gondolom.

2012. dec. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 doboszoli ***** válasza:
100%

Alapvetően, disznóság az ilyen húst kiadni szűz áron.

Kerüld el messzire ezt a boltot, olyan helyen vásárolj, ahol a tulaj áll a pult mögött.

Nem fogsz csalódni.

Amikor néhány éve még húsboltba jártam húsért, (feleségem alapból nem vásárolt, hasonló ok miatt) még a pultnál kibontottam, megnéztem, sőt, nem átallottam megszaglászni sem, a hasonló "félreértések" elkerülése végett.

2012. dec. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi Zoli! Legalább Te megérted mire gondolok az innel kapcsolatban. Mire egy szüz hust lehártyázol, lenyuzol róla 30 dekát, mert az in jön hussal együtt legtöbbször.
2012. dec. 16. 19:40
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
nem kel tacskoba hust vásárolni ennyi.
2012. dec. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!