Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rigójancsi krémjét milyen...

Rigójancsi krémjét milyen tejszínnel érdemes csinálni?

Figyelt kérdés
Hulala vagy rendes tejszín? Mivel fixáljam? Sima zselatin vagy a zselatin fix por a jobb, megtartja a krémet? Nem szeretném ha szétfolyna..:D
2012. dec. 20. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Én rendes tejszínnel, és zselatin fix-szel csinálnám, ugyanis utálom a növényi tejszínt :) A fix pedig ugyanúgy tart, mint a rendes zselatin, ha annyit teszel bele, amennyit a zacskón írnak, csak nem kell vacakolni a melegítéssel.
2012. dec. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sima rendes tehén tejszín, lidlben a legolcsóbb, 2 dl 200ft, ha akciós akkor csak 170.


Én is a zselatin fixet szoktam bele rakni, nem esik össze, de kell vagy 1.5 dl tejszín, és 4 zselatin fix.


Nem lehet egy lapon említeni a hulala, és a tehén tejszínt!

A hulala 1 hét után sem esik össze, de annyira tömör, vajas, undorító, én nem tudtam megenni, a férjem is csak ímmel ámmal ette.

2012. dec. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!