Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van valami jó rántott palacsin...

Van valami jó rántott palacsinta receptje?

Figyelt kérdés
szeretnék csinálni de mivel anyukám nem szereti nem akarom ilyenekkel fárasztani és megcsinálnám én :)
2012. dec. 21. 20:35
 1/3 A kérdező kommentje:
vagyis receptetek elírtam a kérdést :D
2012. dec. 21. 20:43
 2/3 anonim ***** válasza:

Velővel töltött rántott palacsinta:


A hagymát fokhagymát üvegsre piritom ,majd szorok rá peterezselyemet erre ráteszem a velőt átpiritom.

A kész sós palacsintára 1 vékony szelet gépsonkát teszek . rá teritem a velőt felecsavarom.és panirozás után bő olajban kisütöm.

2012. dec. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Darált húst sóval-borssal födő alatt puhára dinszteled, majd a kisütött palacsintába rakod, négybehajtva panírozod.


Ha apró kockára vágott husid van, abból készíthetsz nagyon pici vízzel egy kis pörköltet, és ugyanígy.


De ha párolt zöldséget fűszerekkel összeturmixolsz, és azt használod tölteléknek = fogyósoknak, vegáknak azt csináld

2012. dec. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!