Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fa vagy fém húsklopfoló a...

Fa vagy fém húsklopfoló a jobb? Esetleg fa, amin fém borítás van?

Figyelt kérdés
Tönkre ment a fa klopfolóm, és csak fát találok a boltban, tudni szeretném, hogy érdemes-e tovább keresnem fémet, vagy ez is jó lesz?

2013. jan. 2. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen a piacon a csetres árusnál lehet fémet kapni . olyat is ami csak fém ,vagy a nyele fa a verő része pedig fém..

Multkor az Auchan -ban is láttam.

Nekem is fém van itthon ...

2013. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
www.praktikerwebshop
2013. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2013. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem fogalmaztam jól, inkább az érdekelne, hogy melyik a jobb, milyen tapasztalata van annak, aki mindkét fajtát használta már? Melyikkel könnyebb klopfolni olyan valakinek, aki nem túl erős? (Mint én)


Hogy hol lehet kapni, az másodlagos.

Bár most kiokosodtam:

fa, fém, fém-betétes, így hívják őket. :o)

2013. jan. 2. 15:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a tiszta fém vált be : Régen volt fa nyelüm ,de egy idő után a fa nyél el kezdett repedezni aztán egyszer csak szét esett . A fémet tisztitani is könnyebb simán berakom a mosógató gépbe ..
2013. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs nekem a fémmel jobb klopfolni..
2013. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na sajnos pont emiatt ment tönkre a fémem, mert beraktam a mosogatógépbe. Lejött a külső réteg, és erősen fogott, ahogy kézbe vettem, fémet meg inkább nem "eszünk", ezért kidobtam.

Én is mindig fémet használtam, de most hogy nekem nem volt, kölcsön kértem a szomszéd néniét, és az fa volt (jól lestrapált, már a recéi is kisimultak), de azzal sokkal könnyebben ment.

Csak nem tudtam eldönteni, hogy épp egy puha húst fogtam ki (karaj), vagy ez ennyivel jobb.

Ezért kérdeztem...

2013. jan. 2. 15:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a fém vált be, de nem bevonatos, hanem valami tömör aluöntvényszerű.egy fele klopfoló, a másik bárdszerű, de nagyon tompa, szóval az a funkciója semmit sem ér.

viszont pár gyenge ütés és már terül is a hús.

2013. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 doboszoli ***** válasza:

Nálunk fém fejű játszik itthon, de a lakókocsiban (kocsma) a tóparton teljes fa van. Mindkettő működik évek óta.

Szerintem nem ezen múlik...

2013. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!