Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vidéken merhet az ember...

Vidéken merhet az ember kissebb talponállókban, kifőzdékben enni?

Figyelt kérdés
Én szeretem a magyar konyhát és a tipikus magyar ételeket (toros káposzta, vadas, kocsonya stb.), de vidéken még nem próbáltam. Holnap utazunk. Gyerekkel ugye nagyon vigyázni, kell mert ugye a vidéki higéniás szabályok nem olyanok mint a budapestiek.
2013. jan. 5. 11:53
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
91%
Mi számít neked vidéknek? Mert én mondjuk győri vagyok, de tisztább a városunk és sok szempontból fejlettebb is a húdekirály budapestnél... Én itt mondjuk bátran eszem utcai kifőzdéknél, de a pestiektől elhányom magam.
2013. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
89%
Én nem attól tenném függővé, hogy földrajzilag hol található az étterem, büfé.
2013. jan. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
91%
Ekkora hülyeséget, hogy vidéken nincs higénia -.-'
2013. jan. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
89%
Először is pont ugyanazok higéniás szabályok, mint a fővárosban. Másodszor, a túlféltett gyerekeddel jól kicseszel, mert kizárólag egy harmatgyenge immunrendszert adsz neki azzal, ha óvod minden kosztól.
2013. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
90%
3. válaszhoz hozzáfűzném, hogy pont a fővárosban nincs higiénia. Körbe lehet nézni akárhol, szemét, törött üvegek, falfirkák, patkányok, csövesek, igénytelen emberek, ürülékszag mindenütt. Kérdező, ha neked ez a higiénia, sajnálom a lányod.
2013. jan. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
80%

Ugyan azt tudom írni amit az első válaszoló.

Szolnokról írok, de itt bátrabban bemegyek egy kifőzdébe, mint Bp.-n némelyikbe.

2013. jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
70%
Na, ez azt elég gusztustalan kérdés.......
2013. jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Vidéken más az élet, mint a fővárosban. A vidéki emberek mentalitása is nagyon más. Budapesttől sem vagyok elájulva, de még mindig mindig sokkal tisztább város, mint Győr vagy akármelyik más. Az ételeket is rosszabb minségű alapanyagokból főzik, mert csak ezekhez lehet hozzájutni vidéken.
2013. jan. 5. 12:14
 9/45 A kérdező kommentje:
Éppen Szolnokra utazunk. Enni hol érdemes ott?
2013. jan. 5. 12:15
 10/45 anonim ***** válasza:
92%
Vidéken pont, hogy jobban hozzá lehet jutni kajákhoz, mivel sok a termelő...begyöpösödött tipikus pesti...
2013. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!