Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A bélszín az ugyanaz mint a...

A bélszín az ugyanaz mint a vesepecsenye?

Figyelt kérdés
das
2013. jan. 12. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Ugyan nem doboszoli vagyok, de a kettö ugyanaz.


[link]


Itt a szövegben - a felhasználásnál egyértelmüen oda van irva.

2013. jan. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

Ki az a "doboszoli" ?

Mindenkinek ismerni kellene?

2013. jan. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

OFF

Az étel-ital-kategória elismert szaktekintélye húsok terén. Akár az élő állat egyes testrészeire vagy kíváncsi, vagy ha bármilyen húst sütni-főzni akarsz, a legtöbben itt azt mondják, hogy csak az a jó, amit ő ír, vagy mond.

Legyen az bármi háziállat, vagy éppen vad, hal, disznótoros, akármi, ő a guru!

2013. jan. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

doboszoli egy igen tapasztalt hobbiszakács, akinek rengeteg szakismerete is van, ezen kivül a receptjei is hagyományosak, de rendkivül finomak. Ezen kivül szivesen segit másoknak, és - a nagy tudása ellenére sem - soha nem nagyképü, vagy lenézö.


Nagyon pozitiv a fözéshez való hozzáállása is, szerinte a legegyszerübb étel is finom, ha jól, szivvel-lélekkel készitik el, ezt egyszer úgy fejezte ki, hogy "semmilyen ételt nem szabad letegezni"...


Ha a google-ba beirod a nevét, meg azt, hogy "gyakori" akkor kiad igen sok oldalt, ahol válaszol különféle kérdésekre.

2013. jan. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na látom nekem doboszoli lesz az istenem :). Amúgy köszi a válaszokat.
2013. jan. 12. 10:43
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Első válaszolóként én írtam, hogy:

"Szerintem igen, a kettő ugyanaz! De várja meg "doboszoli" válaszát, mert az lesz a biztos!


Hova lett ez a hozzászólás, miért lett és főleg, ki által lett kitörölve??


Erre kérdezte meg valaki, (és ez már ott van) hogy ki az a "doboszoli"?

Szerintem a hozzászólásomban semmi sértő, vagy trágár nem volt, miért lett törölve???

2013. jan. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom én is kerestem én nem töröltem le
2013. jan. 12. 12:31
 8/11 doboszoli ***** válasza:
95%

Igen a kettő ugyan az, a marhánál.

sertésnél a szűzpecsenye a "megfelelője".

Ne hozzatok zavarba, nagyon messze vagyok a profi főzőktől,csak érdekel a dolog, és ami érdekel, igyekszem a lehetőségeimhez képest a tökéleteshez minél közelebb csinálni.

Nagyon szívesen segítek bárkinek, ha tudok, ill. szívesen fogadok okosságokat, magamat képzendő.

Csak a magam véleményét, esetleges tapasztalatát írom, ha valaki tudja hasznosítani, annak én örülök.

Kérek mindenkit, ne vegyétek álszenteskedésnek!(bár őszintén a dicséret jól esik, dehát kinek nem?)

2013. jan. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Na végre!
2013. jan. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ doboszoli
2013. jan. 12. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!