Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Érdemes aszalógépet venni,...

Érdemes aszalógépet venni, Neked van, és ha igen, milyen típusú?

Figyelt kérdés
Imádom az aszalt gyümölcsöket, de olyan drága 10-20 dkg... Nyáron meg szeretném magunknak csinálni télire. Rengeteget spórolnánk vele szerintem.
2013. jan. 23. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ha ti alapból sokat vesztek a boltban akkor megéri beruházni egy aszalóra. Ha csak hébe-hóba ennétek akkor más lenne a véleményem.
2013. jan. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elég sokat. Kb. 2-3 zacskó aszalt szilvát elfogyaszt csak a kislányom egy héten (az kb. 1000-1500 Ft). És mi még nem is ettünk belőle :)
2013. jan. 23. 01:44
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Bocs, hogy offolok, de el fog hizni a gyerek. Az aszalt gyümölcs ék nagyon magas a cukortartalma.
2013. jan. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Attól nem félek, elég vékony típusú emberek vagyunk mi is, és ő is "zörgőscsontú" a jó étvágya ellenére is. De azért köszi, jól esett, h erre is gondoltál! :)
2013. jan. 23. 09:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonyra kaptam aszaló gépet, almát már aszaltam is vele, 4-5 óra mire végzett vele és közben cserélgettem a tálcákat. Nálunk is nagyon szeretik a gyerekek az aszalt gyümölcsöket, kertünk is van... szerintem vegyél bátran, nekem zelmer típusú van, nem egy nagy márka, de használható.
2013. jan. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :) Akkor hát azt kérek a névnapomra (márciusban) :)
2013. jan. 24. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!