Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lakodalmas sütemények?

Lakodalmas sütemények?

Figyelt kérdés

Olyan süteményeket keresek, melyek egy másfél órás utaztatást kibírnak, tehát hűtést nem igényelnek, jól tűrik a meleget->nyár, és emellett nagyon finomak!


Ha lehet képpel és recepttel ellátott süteményeket írjatok!


Köszönöm a válaszokat!


2013. jan. 30. 10:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Képre kattintva a recepteket is kiadja.Kicsit macerás,de finom.

2013. jan. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de 150 főre nem csinálhatok csak barackot. További ötleteket kérnék:)
2013. febr. 2. 10:36
 3/22 anonim ***** válasza:
30%

Szia>

Szerintem ha 150 fore kell sutit csinalnod akkor a legjobb ha csinalsz 1 finom piskota tesztat es arra retegezel valami finom gyumoilcsot meg keszitesz hozza finom kremet.

Es ezt jol megdiszited es ennyi.

Olcso praktikus,latvanyos.

2013. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
igen, de a krém sem mindegy, hogy milyen. Olyasmit keresek, ami kibírja a hőséget. Voltam már olyan lagziban, amiben csináltak krémes sütiket, utolsó pillanatban töltötték meg a krémekkel, és mégis mehetett a kukába..
2013. febr. 3. 21:15
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Pontosan nem tudom,hogy milyen sütiket szoktak lagzikra készíteni,de ezek szerintem finomak+nem okoz gondot nekik a meleg:

[link]

[link] - ezt a receptet valaki úgy módosította,hogy a csokoládét nem a tetejére tette,hanem beletördelte a masszába sütés előtt. Neked is így lenne érdemes csinálni,nem olvadna meg a tetejét.

[link]

2013. febr. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Amikor lagziba voltam, a belépő, 1 tálca sütemény volt családonként, így a vendégek egymás süteményét ették meg! :)
2013. febr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Ezt a módszert hülyeségnek tartom. Mert, ha van 1 fajta sütiből 20 szelet, és 50 ember szeretne belőle enni, akkor 30 nem ehet, vagy minden sütit elharmadolok, és csak egy falat jut egy főre?

És mi van, akkor, ha 20 családból 2-3 visz sütit, a többit nem engeded be? :) Vagy akkor azt a pár darabot teszem ki eléjük, és akkor mit csomagolok?

Az én vendégeimet nem fogom kötelezni a sütésre, itt amúgy is az a szokás, hogy tortát hozzanak, és azt adom vissza, plusz csomagolok.

Az én vendégeim nem mehetnek el rossz szájízzel, tehát terülj-terülj asztalkámnak kell lennie. 10-15 fajta süteményt csinálnom kell. Eddig összeszedtem 7 fajtát. Még kevés.

2013. febr. 11. 15:43
 8/22 anonim ***** válasza:
2013. febr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
75%
Meggyespiskóta :) a legjobb
2013. márc. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

A mi lagzinkba a következőket sütöttük. 120 fő+az utcai kínálgatások. (Nálunk egyébként az a szokás, hogy a rokonok is hoznak sütit a házhoz, tehát a kínálós megoldott.)

Július 20-án volt a mi lagzink és néhány évvel később a tesómé is ugyanekkor, ezek a sütik bírták a meleget.


A teljesség igénye nélkül, mindkét részről:


- őszibarack

- barackmag

- Néró teasütemény, különböző színekben

- lekváros linzerek, különböző formában

- hólabda

- hókifli (mákos, diós és lekváros)

- vaníliás kifli

- kókuszcsók

- kókuszgolyók töménytelen mennyiségben (10 kiló kekszből csináltuk, nagyon hamar elfogyott)

- puncsszelet

- zserbó

- méteres

- citromszelet

- darálós keksz

- muffin


sósak:

- sörkifli

- sajtos/szezámos rudak és pogácsák

- sajtos perec


Több nem jut eszembe, de az otthoni sütik között volt krémesebb jellegű is, de azt nem vittük a lagziba.

Egyébként hűtőkocsit béreltünk, mivel nálunk is szokás tortát hozni, ami nem fért be a hűtőkocsiba, az megromlott sajnos.

2013. márc. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!