Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » S. O. S.! : Ti hogy szeretitek...

S. O. S.! : Ti hogy szeretitek a tojás rántottát?

Figyelt kérdés

Én épp azon gondolkodom, hogy valamelyik nap kéne csinálnom.Már olyan sokfélét csináltam és ettem. Most valami különlegesre vágyom. :)) Nektek melyik a kedvenc variációtok ? Hogy szoktátok csinálni ? Van valami trükk amivel finomabb ? ;)

Ui.: A sajtot NEM szeretem ;) ( Csak normális válaszokat )



2013. febr. 12. 19:21
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
100%

Én már meguntam, pont azért, mert mindig ugyan olyan ízű...Sonkát, tojást, borsot, hagymát szoktam belerakni!


Kérdező, most nagyon jó ötletet adtál nekem az utolsó kommenteddel, nagy köszönet érte! :) Mindenképp kipróbálom így! :)

2013. febr. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Én sosem unom meg :) persze ha mindig ugyanúgy csinálnám tuti megunnám én is. Örülök hogy tetszik az amit én csináltam. Garantálom hogy ha elkészíted te is minden nap tojásrántottát akarsz majd enni.:)

Igyál hozzá egy bögre forró teát(én vérnarancsosat ittam)

Isteni vacsi *-* Persze a kalória nem kevés amit ezzel az étellel beviszel a szervezetedbe. :D Fogyókúrásoknak nem ajánlom :) Ha szereted a sajtot akkor tegyél a még forró rántotta tetejére egy kicsit. :D Ment a zöld kéz neked is.

2013. febr. 16. 15:02
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

anyukám a tojásos lecsót szereti, de én nem

nekem a pároltgombás vagy a várolt borsós rántotta jön be.

2013. ápr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

nekem ez a kedvencem:

könnyebb, ha van itthon főtt krumpli, de ha nincs, akkor apró kockákra vágott krumplit megfőzöm, aztán a serpenyőben jól megpirítom. erre dobok fagyasztott zöldborsót, és ezt is jól megpirítom az olajban (isteni a sült borsó, de tényleg). erre megy rá 4-5 tojás, ugye só bors, én petrezselymet is szoktam hozzá rakni. naggyon naggggggggggyon lágyra hagyom, éppen hogy megmelegedjen, és már ne legyen nyers. friss puha kenyérrel, paradicsommal a legjobb :D

2013. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Yolomaster válasza:
Finoman :)
2015. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Simán is imádom, ha lustább vagyok, de nem akarom simán enni, akkor teszek bele valami felvágottat, meg sajtot. Egyszer anyám hozott valahonnan ínyenc sajtokat, valami 4 félét... na én beledobtam a rántottámban mindenből egy keveset és hát.... olyan szar rántottát még sosem ettem xD Bár téged kérdező, ez a veszély nem fenyeget, mivel említetted hogy nem szereted a sajtot :)

Gombásan is imádom, hagymásan is, volt hogy mindent beledobtam ami itthon volt, vagy 5 féle felvágottat, hagymát, virslit, sajtot (trappistát, vagy kockasajtot), nemrég 3 tojás mellé benyomtam egy fél tömlős magyaros sajtkrémet, és úgy kevertem össze, ezt tejszínnel is meg lehet csinálni gondolom.

Amit még imádok: a vesevelő :3

Gyakorlatilag tojásrántottával készül az is. Felcsíkozott, jól átmosott vese, összesütve/főzve a hagymás rántottával. Isteni :3

Meg persze a velős tojás is megér egy misét.

És most hogy így p*ofáztam róla, eszembe jutott, hogy májjal még nem kóstoltam :D

2015. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!