Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » S. O. S.! : Ti hogy szeretitek...

S. O. S.! : Ti hogy szeretitek a tojás rántottát?

Figyelt kérdés

Én épp azon gondolkodom, hogy valamelyik nap kéne csinálnom.Már olyan sokfélét csináltam és ettem. Most valami különlegesre vágyom. :)) Nektek melyik a kedvenc variációtok ? Hogy szoktátok csinálni ? Van valami trükk amivel finomabb ? ;)

Ui.: A sajtot NEM szeretem ;) ( Csak normális válaszokat )



2013. febr. 12. 19:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a legeslegfinomabb verzió: 2 tojáshoz teszek 2-3 evőkanálnyi tejszínt, összekeverem, és így sütöm meg. Nagyon finom lágy íze lesz a rántottának, néha teszek még bele apróra vágott lilahagymát is. Pirítóssal, paradicsommal és egy bögre forró teával álomreggeli kb :)
2013. febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki (normálisan) válaszolt !!! :) Mindenki máshogy szererti :))) Ja és mindenkinek ment a zöld kéz . Kivéve: #9/11 Neked csak annyit mondok hogy nem fogok zöldkezet adni a h*lyeségeidre.Ennyi. Teis ugyanolyan mérges lennél mint én ha a te kérdésedhez valaki hülyeséget írna.
2013. febr. 12. 20:39
 13/26 anonim válasza:
100%

Szia!

Való igaz, ahány ház annyi szokás:) De a legegyszerűbb, ha "mindent beledobsz ami otthon van"

Én lila hagymát, vagy vöröshagymát felkockázok, picit (hogy még ropogós maradjon)dinsztelem, akár szalonna zsírjában. Aztán mehet bele sonka szalámi, akármi:) és persze a tojás :) persze só, bors, pirospaprika számomra elengedhetetlen:P

2013. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló : Hmmmm.....ez is nagyon finomnak tűnik :) Köszi a választ :) És nállam is alap a só meg a bors :))) Ment a zöld kezecske :)
2013. febr. 12. 21:11
 15/26 mustafa33 ***** válasza:
100%
Néha csak hagyma (zsíron)+ tojás (soha nem felverve összemixelve), néha szalonna, hagyma, tojás, néha + kolbász, néha + paprika, néha semmi csak olaj, só tojás, régen volt olyan, hogy békacomb is volt benne.
2013. febr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 doboszoli ***** válasza:
100%

"Betétnek" bármi jöhet, a jó ízlés határain belül.(hagyma, szalonna, sonka, gomba, kolbász, ill. ezek kombinációi)

Ami számomra fontos, hogy a tojás csak olyan rezgősre, "prüttyögősre" legyen sütve. Így az omlett kimarad.

2013. febr. 13. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)) Nektek is ment a zöld kéz :))


JÖHETNEK MÉG VÁLASZOK !!!!!! :)))

2013. febr. 13. 06:12
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

én régen mikor még szerettem a tojást, paprikával csináltam.

de ma már rá se birok nézni.

2013. febr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Köszi, köszi mindenkinek ment a zőld kéz :)))


Tegnap este èn is nekiláttam elkészíteni az én kedven rántottámat.Tudom furcsa meg nem is egészséges de én mindig vacsorára eszem a tojásrántottát.Először összevágtam egy nagy fej hagymát és szalonnazsíron elkezdtem dinsztelni. A még a hagyma dinsztelődött apróra vágtam egy kicsi virslit, sonkát, gombát és miután mindezzel kész voltam a hagyma eddigre szépen megpuhult mehettek hozzá az apróra vágott dolgok.Közben felütöttem 5 tojást és adtam hozzá 5 evőkanál tejszínt.Csipet sót , borsot , szójaszószt, bazsalikomot, majorannát, és egy nyomott fokhagymát. Az egészet felvertem és rá zuttyantottam a hagymára, virslire, gombára, sonkára. Mikor elkezdett kocsonyásodni elzártam a gázt. Pirítóssal tálaltam a tetejére pirított szalonnát szórtam mert tegnap megmaradt egy kicsi ugyanis fokhagyma krémleves volt az ebéd és mi pirított szalonnával szeretjük.


Hát én így szeretem (L) 


TI HOGY SZERETITEK ? VÁROK MÉG SOK , SOK VÁLASZT !!!!!!!!!!

2013. febr. 14. 14:40
 20/26 mustafa33 ***** válasza:
100%
nagyon ☺
2013. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!