Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » S. O. S.! Hogyan díszítsem ki...

S. O. S.! Hogyan díszítsem ki egy 17 éves kocka srác tortáját?

Figyelt kérdés

Kevesebb, mint 2 órán belül, azaz 3-kor (háromkor!) hazaér a szülinapos...


Nagyon szereti a filmeket, és a játékokat is.


Egy kicsi, 2 emeletes tortája lett.

Eredetileg ilyet akartunk:

[link]


Lehet, hogy gyerekes, de nem ez számít, tuti imádta volna. :)


De van egy "kis" bökkenő... Az ételfesték ki lett dobva. Abban a tudatban éltem, hogy van itthon egy rakat, de kiderült, hogy mégsincs... Ez most mindegy, a lényeg, hogy van egy nagy adag FEHÉR FONDANTOM, a falumban meg lehetetlen ételfestéket kapni...


Max. kakaóporral (barna), és a céklalével (rózsaszín) tudom színezni.

Tehát van:

-Fehér

-Barna

-Rózsaszín


Ezekből kéne valami személyes, és ötletes tortát csinálni, de teljesen kétségbe estem. :(

Sehogysem akarok egyszerű tortát... Meg nem olyan díszítést, akarok, hogy pl. kockás. Hanem valami játékkal, vagy filmmel kapcsolatosat.

Gondoltam SW-re, Zeldára, meg mindenfélére, de nincs semmi ötletem.


Könyörgöm, segítsetek! :( 14/l



2013. febr. 15. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ezt a képet?

[link]


Barna háttér és arra fehérrel szerintem jól mutatna.. Már ha szereti ezt a játékot.. Az én öcsém ezzel játszik.. (ő is kocka)..:)

2013. febr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinálj a fondantból barna-fehér és fehér-barna dominókat, és azzal rakd ki a tortákat.Rózsaszínt ne csinálj pasinak szerintem:)
2013. febr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyorsan vágj ki valami sablont (vagy tölts le és nyomtatasd ki ) a fehér fontadtra helyezed és megszórod kakaóporral.bármiylen figurát, vagy állatmintát lehet.
2013. febr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen lett végül a díszítés?
2013. febr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!