Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csináljak ma vacsorára?

Mit csináljak ma vacsorára?

Figyelt kérdés

Én vacsira mindig meleg ételt eszek.Soha nem eszek felvágottat, kenyeret és zöldségeket vacsorára. Ez nállam a reggeli.Tudom hogy nem egészséges meg hízlal, de nem vagyok dagi.Napi 5km-t futok. :) Nah mindegy. Mit egyek ma ? egyszerűen kifogytam az ötletekből. Ami van itthon :

tojás, sonka, paprika, tejföl, hagyma, paradicsom, krumpli, kolbász, krumplipüré, rántott hús, fűszerek, virsli,vaj, olaj, cukor, liszt, só........stb.


Nem szeretnék órákig a konyhában főzőcskézni.Gyors, egyszerű , laktató és finom ételt szeretnék csinálni :))))


Ui.: Azt is leírhatod te mit eszel vacsira. :))



2013. febr. 18. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
rántotta? jó hagymásan, paprikával, sonkával, esetleg virslivel, jó laktató lenne :)
2013. febr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Főzzél héjastól krumplit, hámozd meg, és karikázd egy jénai tálba. Karikázz rá hagymát, főtt tojást, kolbászt, és rétegezd legalább háromszor. Tejfölbe üss két tojást, és öntsd le a rétegezett krumplit. Ez a hagyományos rakott krumpli. Na most készithetsz olyat is, hogy a kolbász helyett rántott hust fektetsz bele. Ez két vacsira is elég lesz. Gázon hármason süst egy órát. A tejföl még finomabb egy kis vegetával.
2013. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha van otthon rántott hús és krumplipüré, akkor az jó vacsi egy salátával. de csinálhatsz sült virslit is.
2013. febr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

sült baconos virsli, sültkrumplival, kecsappal.

zsömi félbevágva,kibelezve, az aljára reszelt sajt, ráütve egy tojás és be a tepsibe!

melegszendvics: (a te alapanyagaiddal elkészítve.) vajazd meg a kenyeret, tegyél rá sonkát, vagy virslit, tojást, hagymát... és kockázz mellé parit, vagy tegyél rá kecsapot.

rántott hagymakarika, fűszeres krumplival.

szerintem én szendvicset fogok enni vacsira, zöldségekkel, kakaóval, vagy teával. :)

remélem tudtam segíteni.

2013. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha már ott a kész rántott hús + krumpli püré, nekem az is jó lenne. :)))


Gyorsan összedobhatsz egy adag rakott krumplit

Paprikás krumpli

Krumplis-tészta (ott a krumplipüré)

De a krumpli-pürét meggyúrod sóval, borssal, fokhagymával, nyers tojással liszttel, zsemlemorzsába forgatva, kissé meglapítva kisütöd = hamis fasírt, készíthetsz mellé akár egy paradicsom-mártást, akár csak egy adag tartárral is jó

Főzz virslit,


Ennyi mindened van, nem lehet probléma, hogy mi legyen a vacsid, .... a gond ott szokott lenni, ahol szükösen vannak a hozzávalók.

2013. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nagyon jó ötletek ! Mindenkinek ment a zöld kéz :))))
2013. febr. 18. 15:55
 7/11 anonim ***** válasza:
:) Majd írd meg mit vacsiztál.
2013. febr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Oké majd írok :)
2013. febr. 18. 16:17
 9/11 anonim ***** válasza:

rántotthús krumplipürével, paradicsomsalátával

főtt virsli paradicsommal, krumplipüré

rántotta

tükörtojás

rakottkrumpli

paprikáskrumpli

tojásos kolbászos lecsó

2013. febr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat !! :) A vacsim végül ez lett : Hamis fasírt + baconbe tekert sült virsli (találtam bacont ) + találtam még a fagyasztóba egy zöldségkeveréket és azt is megsütöttem :) Nagyon Fincsi lett :))
2013. febr. 18. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!