Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Karfiolt milyen formában...

Karfiolt milyen formában tudnám elkészíteni holnap köretként?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy megpárolom, aztán beteszem a sütőbe kicsit pirulni. Így jó lenne? Mivel tudnám esetleg ízesíteni, ami nem hízlal?
2013. febr. 23. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Onmagaban azert szerintem ne piritsd. En tennek ra egy kis sajtot, vagy tejfolt, izesitenem egy kis szerecsendioval.
2013. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Önmagában én nem szeretem köretként a karfiolt, de egy fél bögrényi rizzsel megfőzve (karfiolos rizs) kimondottan imádjuk... Ha több benne a karfiol mint a rizs, az kimondottan diétás.. :)
2013. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Karfiolpüré. Ugyanúgy készül mint a krumplipüré, csak kell bele egy kis szerecsendió.
2013. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Fogyin vagyok. Szerintem csak akkor nem hízlal, ha csak megfőzöd, vagy kisujjnyi mennyiséget eszel belőle, ha van rajta valamilyen szósz.
2013. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Fűszerekkel megpárolod, majd egy tálban nyakonöntöd joghurttal (kefírrel), megszórod a tetejét reszelt sajttal, és egy pillanat sütőbe, vagy mikróba dugod.
2013. febr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

5-ös vagyok!

Jobb lesz, ha a reszelt sajtot belekavarod a joghurtba (kefírbe) és úgy öntöd rá és pirítod össze a karfiollal.

2013. febr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Tesis krumpli stilusban szoktam a karfiolt kesziteni. Megfozom, majd radobom nemi zsirra, voroshanymaval es pirospaprikaval gyorsan osszepiritom. Igazi dietas koret :).
2013. febr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Zsír, joghurt, tejföl sajt? És én lettem lepontozva? Sötétek gyülekezete!
2013. febr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%

Nyugi!

Azért lettél "csak" 52 %-os, mert én felfelé pontoztalak! Én írtam a joghurtba reszelt sajt variációt. Eddig én még pontot sem kaptam, gondolom ezek után én is le leszek pontozva!

Sebaj, nem a pontok számítanak, hanem az, hogy amit írunk, azzal segítsünk. Ne mérgeld magad. Vannak itt olyanok, akik már csak azért is pontozgatnak lefelé, mert a "sötét-lelküknek" ez okoz örömet. Hadd örüljenek, elvégre vasárnap van! :))))

2013. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!