Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Világ konyhái közül melyiket...

Világ konyhái közül melyiket szereted a legjobban? Szoktál főzni ezekböl az ételekböl otthon vagy csak étteremben eszel ilyet?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindenből egy kicsit! Magyar, Kínai, Amerikai, Japán, Olasz, Ázsiai, Indiai, Török, Horváth, Görög.

Otthon is szoktam főzni ilyen nemzeti kajákat meg étteremben is szoktam enni ilyeneket!

2013. márc. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Indiai. Kedvenceim a különféle currys ételek. Legtöbbször magam készítem el őket!
2013. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Török ételek!Leginkább étteremben eszek ilyen nemzetiségű kajákat,mivel nem túl jó a főzéstudományom :)
2013. márc. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

magyar,japán és kínai a kedvencem,de persze a fő a magyar!

Japán konyhából viszont a sushi és maki minden mennyiségben de rohadt költséges itthon elkészíteni meg időigényes,így étterembe szoktam enni.

Kínaiból a tészta ételek a kedvenceim,meg a jó szaftos kacsáik ezt vagy itthon vagy étterem ez olyan vegyes:)

Magyar az meg egyértelmű.

2013. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én kis konyhámban leginkább a magyaros,olaszos,erdélyi,szlovák és az osztrák konyha finomságai kerülnek elkészítésre.Étterembe ritkán járok,szeretek főzni sütni.

Gondolom sokan vannak így ezzel.

2013. márc. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Török és arab a nagyar után.Fözögetem is öket.Sok török és arab ismeröseimnek köszönhetøen.
2013. márc. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bumbi02 ***** válasza:
Magyar konyha első helyen!:) Aztán ez után jöhetnek csak a többiek 100 méterrel lemaradva:) Olasz konyhát szeretem, "könnyed" egyszerű ízekkel, és a kínai konyhát, ami már jóval komplexebb:)
2013. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A magyar konyhat sosem szerettem.Nem az en izvilagom.

A francia a legnagyobb kedvenc,foleg francia eteleket eszem.

De szeretem az azsiai konyhat is nagyon,a mediterran eteleket is.

2013. márc. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!